anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa wyszukiwarka w opcji "szukaj w zakończone"

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

Od jakiegoś czasu nie działa mi ta opcja na Allegro

 pojawia się komunikat:

 "Nie widzisz wszystkich wyników dla tego, czego szukasz

Napotkaliśmy chwilowy problem. Nie możemy wyświetlić wszystkich wyników dla Twojego wyszukiwania. Odśwież stronę, aby zobaczyć pełną listę wyników."

na liście pojawiają się aktywne oferty w ogóle nie związane z wyszukiwaną frazą i nie jest to chwilowy problem

Czy ktoś ma podobnie czy tylko u mnie padło?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ja_Nitka Cześć. 🙂 Spróbuj wyczyścić pliki cookies, a jeśli to nie pomoże, to prześlij mi proszę zrzut całego ekranu z widocznym komunikatem, adresem URL, datą oraz godziną 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

wyczyszczenie ciasteczek nie pomaga, przesyłam zrzut

szukaj w zakończone.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ja_Nitka Dziękuję. Przesłałam Twoje zgłoszenie do weryfikacji przez nasz dział techniczny. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią, jak tylko czegoś się dowiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Rafiusz
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_   i coś w temacie?

czyli to poważniejsza sprawa, z tych, które nawet technicy nie wiedzą, kiedy zostanie rozwiązana? 😞

oznacz moderatorów

Rafiusz
#9 Pomysłodawca#

Chyba dział techniczny coś przez te parę miesięcy odpowiedział. Może jakieś krótkie info zwrotne wypadałoby jednak wrzuć.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ja_Nitka Cześć! Potrzebuję jeszcze linku do strony, przedstawionej na zrzucie. Druga sprawa, to czy jesteś w stanie wskazać jakąś ofertę, która się nie pojawia? Czy kierujesz się tylko komunikatem? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

link:

https://allegro.pl/zakonczone?string=playmobil%20deskorolka

w tej chwili pojawiają się tam inne oferty równie mocno niezwiązane z zapytaniem.

Problem jest w tym, że nie pojawiają się w ogóle oferty zakończone, tylko randomowe aktywne/trwające oferty.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ja_Nitka Dzięki! Już przesłałam do działu technicznego. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Rafiusz
#9 Pomysłodawca#

Tak tylko się wtrącę. To wyszukiwanie nie działa już ponad dwa tygodnie albo i więcej. Na aplikacji ten sam komunikat. Ta chwila to już trochę trwa 🙂

oznacz moderatorów

Pitereczek
#7 Wielbiciel#

Witam, też chciałbym wiedzieć dlaczego to nie działa już od conajmniej kilku dni.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Chyba dłużej, bo grubo ponad miesiąc temu próbowałam cos wyszukać i też tak było. Uznałam, ze to kolejne "ulepszenie" allegro i nawet nie wpadło mi do głowy zgłaszać...

oznacz moderatorów

Anty_Epicki
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. I co dalej z tą historią?
Problem utrudnia mi pracę.

oznacz moderatorów

ja_Nitka
#10 Popularyzator#

nadal nie działa ta opcja w wyszukiwarce,

kiedy to zostanie naprawione?? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Darkhulk
#8 Zapaleniec#

Nie działa tylko zamienili na 'pokazuj użytkownikowi zbiór losowych ofert, on MUSI coś kupić' 🙂

Błąd techniczny to może mieć jeden użytkownik na swojej przeglądarce czy koncie, a wygląda że u wszystkich jest to samo [a raczej nie ma ].

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ja_Nitka @Darkhulk @Rafiusz niestety nie mam jeszcze nowych informacji w tej sprawie. Zespół techniczny wciąż pracuje nad naprawą tego problemu. Przepraszamy Was za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Wspanialec
#2 Obserwator#

Jest początek października i nadal "chwilowy problem" nie znalazł rozwiązania. Gdzie od strony IT nie jest to jakiś zaawansowany problem, tylko proste zapytanie do istniejącej bazy danych.

Kilka lat temu Allegro, z tylko sobie znanych powodów, postanowiło usunąć przeszukiwanie zakończonych ofert, tylko że wtedy był bardzo duży sprzeciw użytkowników i wycofali się z tego pomysłu. Teraz rozwiązali ten problem "chwilową awarią", więc mają nas za takich samych głupców jak politycy z obecnymi "awariami" dystrybutorów na stacjach paliw

oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Może zgłoście sprawę firmie zewnętrznej bo wasz dział techniczny to jest jakaś kpina! Też od dwóch tygodni informuję o tych problemach a wy robicie  z siebie wielkiego głupa i udajecie, że problemu nie ma. Może u was wyczyśćcie sobie ciasteczka jeśli tylko tyle macie do powiedzenia!

oznacz moderatorów

pzkf
#9 Pomysłodawca#

Kiedy w końcu wyszukiwarka w zakończonych zacznie działać tak jak powinna???

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pzkf Czy możesz doprecyzować, co dokładnie masz na myśli? 😉

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów