anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mam dostępu do e-mailu z konta którego przed chwilą zrobiłam zakup do paczkomatu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:107066972
#3 Debiutant#

Zamówiłam coś a nie mam dostępu do e-mailu i nie mogę zmienić e-mailu. Co robić?! Czy mogę jakoś zmienić ten e-mail żeby odebrać paczke z paczkomatu? POMOCY!  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Client:107066972
#3 Debiutant#
PŁACIŁAM BLIKIEM!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Mail jest przypisany do konta Allegro, jedno konto jeden mail, ale kod przychodzi sms i do zakładki "Moje zakupy".

oznacz moderatorów
Client:107066972
#3 Debiutant#

Czyli np. numer do odebrania paczki przyjdzie mi na sms i do zakladki i na gmail?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów
Client:107066972
#3 Debiutant#

DZIEKUJE, JUZ SIE BALAM ZE PIENIADZE STRACILAM ! ❤️

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz w zakładce "Moje zakupy" swój zakup, :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  więc możesz nawet sprzedającego poprosić o pomoc.

oznacz moderatorów
arkadius69
#11 Animator#

Kody nie przychodzą na sms tylko na maila i w aplikacji jest możliwość odbioru, ewentualnie można włączyć sobie na stronie Inpostu ponowne wysyłanie kodu smsem.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:107066972 spróbuj wejść/zalogować się na urządzeniu, na którym dokonywałaś zakupu. Może na każdym urządzeniu masz inne konta.

oznacz moderatorów
Client:107066972
#3 Debiutant#

Właśnie taki problem że jak chciałam sie zalogowac do gmaila lub cos to mi wyskoczylo ze takie konto nie istnieje.. na telefonie mam te konto i chcialam zmienic gmail ale nie  moge

oznacz moderatorów