anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodawać aukcji do obserwowanych, dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
snorth
#8 Zapaleniec#

Nie mogę dodawać aukcji do obserwowanych.Sprawdzone na 3 telefonach i 2 laptopach.Niby kółeczko się zakręci ale nic się nie dzieje i nie dodaje się nic do obserwowanych.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#

@snorth W laptopach wyczyść lub zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów
snorth
#8 Zapaleniec#

OK.Rozumiem że laptopy.Ale co z telefonami.Ta sama sytuacja. Wyczyściłem.Sytuacja ma się tak,klikam po wyczyszczeniu na obserwuj i wrzuca mnie do logowania.Loguje się poprawnie i znów nie dodaje do obserwowanych.

oznacz moderatorów
snorth
#8 Zapaleniec#

W sumie sam rozwiązałem swój problem. A była nim a raczej było nygustwo. Poprostu miałem w obserwowanych już 500szt przedmiotów tych które kupiłem,nie kupiłem,chce kupić,porównywałem sobie i tak od lat aż się nazbierało zamiast usuwać na bieżąco. No cóż. Ku przestrodze dla potomnych.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@snorth Nie tak dawno temu limit obserwowanych wynosił 300 ofert😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

@snorth To nie Twoja wina tylko raczej Allegro. Myślę, że w przypadku osiągnięcia limitu obserwowanych ofert przy próbie dodania nowych strona mogłaby łaskawie wyświetlić jakiś komunikat.

oznacz moderatorów
Petern8
#1 Nowicjusz#

Po osiągnięciu limitu obserwowanych ofert strona powinna kasować najstarsze automatycznie tak jak z plikami w kamerkach samochodowych . Może w zespole ALLEGRO znajdzie się ktoś kto zauważy ten irytujący problem - oby jak najszybciej !!!

oznacz moderatorów
Petern8
#1 Nowicjusz#

Moje szczęście że wpadłem na Twoją wypowiedź co do tego problemu . U mnie było identycznie ale jakoś nigdy nie miałem czasu pogłówkować dłużej nad tym problemem . Dzięki Tobie już po sprawie . Pozdrawiam Petern8

oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

Miałem to samo. Konsultant doradzał mi czyszczenie przeglądarki, aktualizacje, kombinowanie z wtyczkami itd. a rozwiązanie okazało się prozaiczne - osiągnięty limit 500 obserwowanych ofert.

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Mam kilka uwag do Allegro:
1. Czy gdzieś na stronach Allegro lub w regulaminie, instrukcjach, poradach itp. można znaleźć informację o takim limicie?
2. W przypadku osiągnięcia limitu obserwowanych ofert przy próbie dodania nowych strona mogłaby łaskawie wyświetlić jakiś komunikat typu: "Osiągnąłeś maksymalną ilość 500 obserwowanych ofert. Usuń z obserwowanych oferty aby dodać nowe". (tu robota dla Waszych informatyków).
3. Konsultanci mogliby się troszeczkę doszkolić ze sposobu działania Waszej własnej strony a nie narażać klienta na stratę czasu przed komputerem na próby rozwiązania problemu, które nie są skuteczne w tym przypadku.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@wicekdw Cześć 🙂 

1. Informujemy o tym w artykule dotyczącym obserwowania ofert na Allegro: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/wyszukiwanie-i-obserwowanie/jak-obserwowac-wybrane-oferty-VE...:
W zakładce Obserwowane oferty możesz obserwować jednocześnie nawet 500 ofert. 

2. To rzeczywiście byłoby przydatne - przekażę tę sugestię do odpowiedniego zespołu. 

3. Przykro mi, że straciłeś swój czas. Wszyscy pracownicy Allegro przechodzą regularne szkolenia - jednak jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może się zdarzyć błąd. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

@ko_alka dziękuję za odpowiedź. Ok, trochę się zirytowałem bo różne błędy Allegro moim zdaniem zdarzają się dość często, za często 😕 a jednak portal nie działa przecież dla zabawy ani za darmo tylko jest miejscem pracy tysięcy sprzedawców, którzy płacą za korzystanie z niego (poniekąd kupujący też) dlatego to głównie w obowiązku firmy Allegro leży ułatwianie korzystania z portalu.

oznacz moderatorów