anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odebranie opóźnionej przesyłki

4marcin4
#7 Wielbiciel#

Witam.

Czy mam prawo nie odebrać (bez dodatkowych kosztów) opóźnionej przesyłki. Dobę przed nadaniem po braku możliwości kontaktu ze sprzedawcą w systemie allegro zrobiłem zwrot.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@4marcin4 Powineneś przede wszystkim porozumieć się w tej sprawie ze sprzedającym. Jeśli kontakt inną drogą jest utrudniony, rozpocznij dyskusję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

4marcin4
#7 Wielbiciel#

Na dyskusje odpowiada tylko automatyczne komunikaty a ja chyba bardzej stresuje się tą sytuacją niż  sprzedający.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@4marcin4 jeżeli wypełniłeś formularz zwrotu, to nie musisz odbierać przesyłki. Odstąpiłeś od umowy i zawartość przesyłki nie należy już do ciebie.

oznacz moderatorów

4marcin4
#7 Wielbiciel#

Czy jeszcze jakieś czynności formalne mam dopełnić czy tylko czekać na zwrot do nadawcy po upływie czasu na odbiór i czekać na zwrot należności.

Nr aukcji 

620234247213100117364895

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@4marcin4 zwrot czego , tego czego fizycznie jeszcze nie masz ???

oznacz moderatorów

4marcin4
#7 Wielbiciel#

Jeżeli sprzedający nie odbiera tel. a w systemie nie ma już opcji zrezygnuj z zakupu tylko zwrot, mija drugi dzień od planowanej dostawy a dostawa była w mieście gdzie przebywałem tylko okresowo zrobiłem zwrot bez generowania sposobu przesyłki powrotnej. Dziś paczka leży w paczkomacie a ja nie za bardzo chcę jechać 50 km by tylko ją odebrać i odesłać do sprzedawcy. 

oznacz moderatorów