anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie otrzymałam kodu do odbioru paczki od Poczty Polskiej Od wczoraj paczka lezy w Żabce ale bez ko

TeresaLaskowska
#7 Wielbiciel#

nie otrzymałam kodu do odbioru paczki od Poczty Polskiej Od wczoraj paczka lezy w Żabce ale bez kodu nie mogę jej odebrać Co robić ?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@TeresaLaskowska Dodstałaś powiadomienie, że paczka jest do odbioru? Czy w jego treści nie ma kodu?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

TeresaLaskowska
#7 Wielbiciel#

nie było kodu ... Po 24 godzinach przyszedł kod 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TeresaLaskowska sprawdź w zakładce moje zakupy - szczegóły czy o lewej stronie u góry czasem nie ma . Jeśli nie , konieczny będzie kontakt ze sprzedawcą , ogarnięty w poniedziałek w ciągu 2-3 godzin załatwi sprawę .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A w ogóle potrzebny ten kod? Żabki akurat nie mam. Ale odbierałam tak paczki wysyłane przez pocztę na orlenie. Wchodziłam z poproszę paczkę na to i to nazwisko" I nigdy problemu nie było. Czasem dzieciaka wysyłałam i też bez kodu odbierał. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak potrzebny po podaniu nazwiska, kod się wpisuje do terminala.😁

oznacz moderatorów

TeresaLaskowska
#7 Wielbiciel#

właśnie dostałam kod ... po 24 godzinach i trzech meilach do Poczty polskiej

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Nie, kod nie jest tak szczególnie wymagany. 

Wymagają go jedynie "niekumaci" wydający.

Miałem takie sytuacje i interweniowałem w PP.

Okazuje się, że można paczkę odebrać bez kodu odbioru - zarówno w kiosku RUCH, jak i w Żabce i w innych punktach. Wystarczy dowód osobisty i odpowiedni formularz, którym powinna dysponować taka placówka.

Przeprowadzałem już szkolenie pracownikom PP, pracownikowi kiosku RUCH (ten był bardziej "wsparty" i potrzebna była interwencja pracownika z infolinii PP), w przypadku Żabki powinno być podobnie. 

Następna sprawa - PP w śledzeniu przesyłki jako paczkę dostarczona wskazuje datę przekazania do punktu odbioru. Warto "wziąć" nieco na "wstrzymanie". Zanim punkt odbioru wprowadzi przesyłkę do systemu, też mija nieco czasu - dotyczy to wszystkich punktów odbioru, Żabka, Orlen itp. 24h to i tak dobry czas...

 

 

oznacz moderatorów