anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem kodu sms odbioru paczki dpd

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

Witam, zamówiłem paczkę ze Szwecji przez postnord następnie trafiła do dpd, otrzymałem informacje że jest dostępna w punkcie odboioru żabka, następnie na stronie https://www.dpd.com/pl/pl/odbieram-paczke/ wygenerowałem na sms kod aby nią zarządzać (Nie kod odbioru). Byłem w punkcie odbioru ,myślałem że jak podam nr paczki ekspediencie w punkcie to po chwili mi przyjdzie kod sms , tak się nie stało. Dzwoniłem na infolinię dpd obsługa powiedziała mi żebym odebrał paczkę na dowód w punkcie. Pani w punkcie powiedziała że nie ma takiego czegoś jak odbiór na dowód. Dzwoniąc kolejny raz na obsługę dpd zostałem zignorowany i rozłączony aż w końcu pracownik supportu powiedział mi że nic nie da się z tym zrobić i że wyśle zgłoszenie. Proszę o pomoc nie mam pojęcia co dalej zrobić.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:105729125 A ten zakup to oferta Allegro I zakup od firmy?

oznacz moderatorów

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

Od osoby prywatnej

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To powinieneś dostać nr przesyłki, a tam w apce masz śledzenie, i tam musi przyjść kod odbioru.

oznacz moderatorów

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

Zgadza się mam numer przesyłki, pobrałem aplikację ale nie mam tam żadnych powiadomień nie przyszedł mi kod odbioru, dalsze dzwonienie na pomoc techniczną nic nie daje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To skąd wiedza że dotarła? a czat

oznacz moderatorów

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

Fizycznie znajduję się w sklepie, podałem kod a pani w sklepie ją zeskanowała, nie otrzymałem żadnego kodu sms. Jej numer się zgadza więc nie ma mowy o pomyłce paczki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kod a skąd ten kod a dlaczego nie wydala?

oznacz moderatorów

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

Aby pani w sklepie mogła mi wydać paczkę musi otrzymać ode mnie 3 ostatnie cyfry paczki oraz 6-cyfrowy kod sms aby wszystko się zgadzało, że paczka została odebrana.

oznacz moderatorów