anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem zwrotu a dyskusja została zakończona, co robić?

Szymon733
#7 Wielbiciel#

Brak   zwrotu   środków przez allegro  na  moje   konto  po  zwrocie   niekompletnego  przedmiotu    do  sprzedającego   Allegro   zakończyło  sprawę  w  moim  imieniu twierdząc  że  wszystko  jest   w  jak  najlepszym   pożądku    jak  tak  można!!!!    Oddajcie   moje   216,00 zł !!!!

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro zdecydowało za Ciebie o braku zwrotu środków?może opisz wszystko od początku bo cosik tu nie pasuje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Szymon733 Sprzedający prawidłowo zlecił zwrot na Twoje konto 26 września. Wysłaliśmy Ci potwierdzenie tej operacji w wiadomości mejlowej. 

Zamówienie opłaciłeś za pomocą Allegro Pay. Jeśli spłaciłeś to zamówienie, to na Twoim koncie powstała nadpłata, a środki samodzielnie wypłacisz z panelu (https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay/). Wejdź proszę w kolejno w [Opcje] -> [Zarządzanie nadpłatami], a następnie podaj numer konta, na który mają zostać zwrócone pieniądze. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Szymon733
#7 Wielbiciel#

Ok   ja  to  wszystko   rozumiem   konto   do zwrotu   nadpłaty   również  podałem    tylko dalej   jest   jeden malutki   szczegół        brak   zwrotu  216,00 zł  na  moim koncie !

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Szymon733 Kiedy podałeś konto do zwrotu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Szymon733
#7 Wielbiciel#

Zapytam  inaczej    jaki  czas  Allegro  ma  na  przelew nadpłaty   od  momentu   podania   nr.  konta   na  które mają  zostać  przelane   środki   ??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Szymon733 3 dni robocze. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów