anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wpłynęła wpłata do Sprzedających

MAMY ROZWIĄZANIE!
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Zapłaciłam dziś rano przelewem tradycyjnym przez PayU za kilka przedmiotów. Wpłata się nie zaksięgowała u Sprzedających. Zawsze tak płacę rano, a wieczorem przychodzi informacja, że wpłata wpłynęła, a dziś nie. Nie wiem co robić. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
DomiS1993
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem, płatności dokonane 30/12 i 31/12 i sprzedający ich nie otrzymał do tej pory.

oznacz moderatorów
FenomenoVero
#11 Animator#

Czasem przelewem tradycyjnym jest na drugi dzień np o 12 czy tam 13  poczekaj może do jutra czy nie dostaniesz komunikatu np w nocy lub południe

oznacz moderatorów
3cizbracimario
#1 Nowicjusz#

ja też mam ten problem. Zakupy z dnia grudzien 29, do teraz nie są zaksięgowane. A w banku dostałem potwierdzenie przelewu. Zawsze wcześniej wszystko chodziło od razu. 29 grudnia zakupiłem też coś na innym portalu aukcyjnym, zapłaciłem z  tego samego konta i paczkomat już do mnie jedzie.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wiele firm ma dziś dzień wolny od pracy (odbiór za Trzech Króli) co może ograniczyć też pracę banków.

oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@oliwianowak23 Przelewy tradycyjne rozliczają się w ciągu kilku dni roboczych. Proszę Cię o cierpliwość.

@3cizbracimario @FenomenoVero @DomiS1993 Jeśli dzisiaj problem nadal występuje i nie płaciliście przelewem tradycyjnym, podajcie mi numery zamówień.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
oliwianowak23
#8 Zapaleniec#

Wpłata się zaksięgowała po 24h. Pierwszy raz tak długo to trwało. Dziękuję za wsparcie.

oznacz moderatorów