anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieautoryzowane pobranie kwoty z konta bankowego

aga-pe
#7 Wielbiciel#

Witam,

Proszę o pomoc w ustawieniu skąd wzięła się płatność Allegro Internet w wysokości 131,94 została pobrana 14.01. Z konta w banku a ostatni mój zakup to tablica magnetyczna za 27 zł  kupiona 13.01. i opłacona w tym samym czasie. Zablokowałam aplikację i napisałam reklamację o zwrot kwoty 131,94 zł proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aga-pe nasi pracownicy pomogą to ustalić, ale prześlij nam proszę zgłoszenie wraz z wygenerowanym potwierdzeniem tej płatności przez ten formularz kontaktowy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aga-pe
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

aga-pe
#7 Wielbiciel#

Nie mam żadnych zakupów w aplikacji allegro moje zakupy ani żadnych  maili potwierdzających zakup jakiegokolwiek produktu za tą kwotę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie masz zakupu na Allegro a może jakiś "podobny" do Allegro a kasa poszła obok, tak działają oszuści.

oznacz moderatorów

aga-pe
#7 Wielbiciel#

Nie ma nic tylko płatność i to w niedzielę w południe gdzie ostatni mój zakup był w tygodniu 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aga-pe wygeneruj proszę potwierdzenie tego przelewu z banku i prześlij go za pomocą tego formularza, nie tutaj na forum tylko przez formularz kontaktowy, wtedy Doradcy będą mogli skonsultować tę sprawę z operatorem płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@aga-pe Pełne potwierdzenie z widocznymi danymi nadawcy i odbiorcy przelewu prześlij przez formularz, który wskazała wyżej Ola.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

aga-pe
#7 Wielbiciel#

Nie wiem kto jest nadawcą a kto odbiorcą? Mam tylko płatność na moim koncie wysłałem zrzut ekranu

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

JASNY GWINT, STRACH KUPOWAĆ, nie wiadomo co, nie wiadomo od kogo i kto kaske ściągnął.

oznacz moderatorów