anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedokończony wniosek o zakup na raty

TomekTRW
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam pytanie.

Dziś chciałem dokonać zakupu na raty i zaakceptowałem zakup a następnie rozpocząłem wypełnianie wniosku o raty. Nie skończyłem procedury wnioskowania i zrezygnowałem. Postanowiłem jednak kupić za gotówkę. Obecnie mam w zakładce Lista płatności ratalnych niedokończony zakup, nie mogę zmienić formy płatności przelew.

Czy ten zakup sam się anuluje i czy mogę ponownie dodać produkt do koszyka i zakupić przelewem? Nie chcę czekać, ponieważ produktów ubywa a z drugiej strony nie chciałbym być obciążony realizacją obu zamówień, ponieważ produkt jest dość drogi.

dzięki za pomoc

Tomek

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie skończyłeś wypełniać wniosku, nie otrzymałeś warunków umowy od banku, nie potwierdzałeś ich i nie robiłeś przelewu weryfikacyjnego 1 zł, do zakupu ratalnego nie dojdzie i nic już z tym nie musisz robić. Niedokończony zakup z czasem zmieni się na Anulowany. Już teraz możesz ponownie kupić ten sam przedmiot przez Kup teraz.

oznacz moderatorów

TomekTRW
#7 Wielbiciel#

dziękuję za precyzyjne wyjaśnienie.

pozdrawiam serdecznie

Tomek

oznacz moderatorów

Client:37681463
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, a co w przypadku jeśli zrobiłam przelew na 1 zł, wypełniłam wniosek ale nie dostałam umowy do podpisania ani żadnych warunków( tylko informację że zweryfikowali mnie) a mój zakup ratalny - bilet na festiwal właśnie anulowano? Czy bank przelał już pieniądze za anulowany bilet a ja będę musiała spłacić kredyt, bez podpisanej umowy? Co jeśli bank opłacił bilet a jego dostawca anulował wcześniej zamówienie i towaru(biletu) nie mam? 
będę bardzo wdzięczna za odpowiedź bo nie wiem co mam robić 😞 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37681463 Jeśli przyznano kredyt, musiałeś otrzymać umowę drogą elektroniczną. Sugeruję, abyś skontaktował się z bankiem, w którym zkładałeś wniosek. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:37681463
#7 Wielbiciel#

Udało się na infolinii po prostu zrezygnować z wniosku 🙂 czyli nie podpisywać umowy 🙂 

oznacz moderatorów