anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprecyzyjne wyniki zapytań ??? - brak możliwośći właściwej oceny

Arkadia_OK
#11 Animator#

Witam,

To, że wyszukiwanie na AlleD... jest coraz bardziej beznadziejne, to chyba większość użytkowników coraz bardziej doświadcza... 😡😠😡

Pod wynikami wyszukania pojawia się zazwyczaj pytanie/ankieta:

Na ile jesteś zadowolony/a z tych wyników wyszukiwania?

Gdzie (teoretycznie) można wybrać ocenę od 1 do 5.

Jednak od jakiegoś czasu, nie można wybrać (zaznaczyć) opcji 1 (jeden) - czyli oceny najniższej.
Tzn. można, ale nic się nie dziej. Dopiero po zaznaczeniu wyższej oceny (2, 3, 4 ,5) pojawia się pytanie:

Co wpłynęło na Twoją ocenę?

i możliwość wyboru powodu tej oceny (np. niewłaściwe oferty w stosunku do wpisanej frazy).

Czy to jest (czyjś wewnątrz Allegro) chytry sposób na podwyższenie sobie ocen za "ulepszanie" algorytmów wyszukiwania...? Czy błąd programistyczny ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK Sprawdź czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki. Jeśli tak, prześlij filmik, na którym zgłoszona nieprawidłowość będzie widoczna. Po jego otrzymaniu skonsultuję tę sprawę z odpowiednim zespołem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

@nat_not  - korzystam z dwóch przeglądarek na Windows 10, obie w aktualnych wersjach:

- Firefox ESR 115.5.0esr (32-bit)
- Google Chrome Version 119.0.6045.200 (Official Build) (64-bit)

W obu jest dokładnie taka sama sytuacja jak opisałem.

oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

PS.
Właśnie sprawdziłem jeszcze na najnowszym macOS z dwoma przeglądarkami Firefox i Safari - efekt dokładnie taki sam. Przy wyborze najniższej oceny (1) nic się nie dzieje. Po wyborze oceny (2) lub wyżej pojawia się ankieta.

 

oznacz moderatorów

Twisteddjoker
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam, mam dokładnie tak samo bez względu czy Firefox, LibreWolf czy Brave.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK @Twisteddjoker czy możecie nagrać krótki film, który będzie obrazował ten problem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Arkadia_OK
#11 Animator#

_HolaOla_  - to naprawdę nie jest trudne.... dasz radę!  💪

Wystarczy wyszukać cokolwiek, co zwróci przynajmniej jedną ofertę i pod wynikami wyszukiwania spróbować ocenić te wyniki na najniższa ocenę - (1). 

Dopóki nie wybierze się wyższej oceny nie przejdziesz do drugiego kroku ankiety - nic się nie dzieje...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Arkadia_OK Dostałyśmy potwierdzenie, że zgłoszony przez Ciebie problem jest błędem. Odpowiedni zespół został już powiadomiony i pochyli się nad tą sprawą, żeby przywrócić poprawne działanie ankiety. Muszę Cię jednak prosić o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Arkadia_OK  @Twisteddjoker   Moje gratulacje  już macie zlecenie nakręcenia  filmów,  wielu twórców  stara się latami o fundusze, a tu proszę, jakie to Allegro hojne !  ... 😂

@_HolaOla_  A ja mam pytanie, tak przy okazji...  W tym wątku sugerowałem opcję korzystania z wyszukiwarki Google.  Widzę że mój wpis zniknął, ktoś go usunął.

Czy Google jest już konkurencją dla Allegro?  Czy jest już na liście zakazanych i każdy wpis z Google będzie teraz usuwany?

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@br. W swoim wpisie zachęcałeś do korzystania z zewnętrznych narzędzi i zakupów poza naszym Serwsem, dlatego go usunęliśmy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@nat_not  OK,  przyjmuję do wiadomości, szkoda że nie można już tego zweryfikować.

Przecież cały internet jest  "zewnętrznym narzędziem"  chcielibyście więc zablokować użytkownikom dostęp do innych stron niż Allegro ?

Mam nadzieję, że jednak aż takiej cenzury nie uda się wam wprowadzić.

oznacz moderatorów