anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NIezgodność towaru z opisem

w_freddy
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Kupiłem sprzęt na licytacji i postawiłem zbyt dużą kwotę - to moja nieznajomość jak przebiega licytacja. Po zakończeniu aukcji zaproponowałem sprzedawcy niższą kwotę i przesyłkę za pobraniem poza allegro. Stało się tak ponieważ nie widziałem innego sposobu zakończenia zakupu. Sprzedawca zgodził się. NIestety sprzęt który otrzymałem jest w dużo gorszym stanie niż był w opisie. Sprzedawca obecnie unika odebrania telefonu i nie przysłał odpowiedzi na prośbę o zwrot towaru lub obniżenie ceny. Naprawa jest nie tylko trudna ale i kosztowna , jedna z części dostępna jest tylko na **piiip**u. Jestem pewien że sprzedawca zdawał sobie sprawę ze złego stanu sprzętu. Powienienem był po licytacji odstąpić od zakupu gdy zdałem sobie sprawę że cena jest o wiele za wysoka no ale byłem ślepy. Obecnie chciałbym obniżenia ceny na koszt zakupu części to około 100zł a nie jest to jedyny koszt.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/wzmacniacz-denon-pma725r-uszkodzony 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@w_freddy Bardzo mi przykro, ale w takich okolicznościach to transakcja poza Allegro, dlatego nie będziemy w stanie Ci pomóc w żaden sposób.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów