anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niezrealizowane zamówienie brak zwrotu wpłaconej kwoty za meble

rysiek1020
#1 Nowicjusz#

Witam, na producenta mebli firma EMEBEL [edycja]- trafiłem na platformie allegro, zapytania dotyczące zamówienie mebli kierowałem przez stronę allegro, po odpowiedzi i przeprowadzeniu rozmów telefonicznych bezpośrednio z przedstawicielem firmy. pozostałe wiadomości email były wysyłane z mojego adresu email do firmy i złożyłem zamówienie,

po wpłacie ustalonej kwoty zostałem oszukany od zamówienia minęło 10 tygodni, chociaż firma zapewniała o realizacji zamówienia mebli w ciągu 4 tygodni, brak zwrotu wpłaconej kwoty

Czy ktoś z kupujących również został oszukany przez firmę Emebel [edycja] 

proszę o informację

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

dratewka74
#7 Wielbiciel#

Firma EMEBEL to coś nie tak czekałam na zamówienie 11 tygodni,zwlekali ,a teraz telefon nie istnieje i firma zawieszona, kasa nie oddana Znalazłam ich na alegro i taki przekręt ,co robic Zaneta

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

dratewka74
#7 Wielbiciel#

Co będziesz robić w takiej sprawie

oznacz moderatorów

Client:105182643
#7 Wielbiciel#

halo halo ;)czy komus udalo sie odzyskac pieniadze,u mnie zaraz bedzie 2 miesiace od zamowienia i cisza.Wroce ze szpitala podejde na komisariat.

oznacz moderatorów

halzik
#1 Nowicjusz#

Witam, ponad rok temu zamawiałam w firmie emebel szafę. Wówczas realizacja była w terminie. W sierpniu tego roku zamówiłam drugą szafę. Jeszcze miesiąc temu otrzymałam odpowiedź na maila, że mają opóźnienie ale na pewno zrealizują zamówienie. Teraz telefony zablokowane. Podjął Pan jakieś kroki? Ostatecznie zamówienie składałam mailowo, ponieważ szafa nie była standardowych rozmiarów.

oznacz moderatorów

Client:105182643
#7 Wielbiciel#

witam czy udalo sie komus odzyskac pieniadze?

oznacz moderatorów

Client:100080915
#2 Obserwator#

Również zostałem oszukany… Widzę że firma została zamknięta 01.12.2023… wszystkie strony usunięte, telefony również.. Został FP na fb który uważa że nie ma nic wspólnego z tą firmą tzn że on tylko prowadzi stronkę… Może należy złożyć pozew zbiorowy? Czy zgłoszenie na policję przyniesie oczekiwany rezultat? Myślę że jest wiele osób oszukanych przez tego pana… 

oznacz moderatorów

Client:105182643
#7 Wielbiciel#

ja zlozylam donos na policji ,ludze sie ze kiedys pieniadze odzyskam.

oznacz moderatorów

anetab2000
#2 Obserwator#

Ja też zostałam oszukana przez Matuszaka .Może zrobimy sprawę sądową zbiorowo temu oszustowi ?

Pozdrawiam

i czekam na odpowiedź

 

 

oznacz moderatorów

Client:105182643
#7 Wielbiciel#

jestem za

oznacz moderatorów

milutki6
#7 Wielbiciel#

Czy odezwał się do Pani ktoś w sprawie ewentualnego pozwu zbiorowego?Chętnie bym się przyłączyła.

oznacz moderatorów

manoov
#7 Wielbiciel#

Mnie tez oszukali. udało się komuś odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów

Client:105182643
#7 Wielbiciel#

tez sie chetnie dowiem czy ktos odzyskal pieniadze?

oznacz moderatorów