anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa odsłona maila powiadamiającego na temat "nowych ofert w Twoich obserwowanych wyszukiwaniach"

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Witajcie, znów allegro dziś wprowadziło nową/starą próbę po raz kolejny uszczęśliwienia ludzi na siłę w mailach ... 
Maksymalnie jest 9 ofert, jeśli chce się zobaczyć resztę, trzeba otwierać kartę "zobacz wszystkie nowe" - ok, to pytanie do pracowników allegro - dlaczego nie 15 albo 20, a może 3 ? Kto o tym decyduje, że akurat 9 ... Dodatkowo znów wprowadzona zmiana, zapewne jak poprzednio nie konsultowana nawet z żadnym użytkownikami. Już tak kiedyś było poprzednio, że ludzie poprosili, co by przywrócić starą wersję, bo nie będą klikać i otwierać iluś tam kart dodatkowych ... Dla mnie obecny mail to po prostu kosz ... zbędny i bezużyteczny ... ciekawe jak dla reszty użytkowników.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hellsin, dzięki za podzielenie się swoją uwagą - przekazuję ją w odpowiednie ręce. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Hellsin  Dziwne. Ja np. nie widzę żadnej "nowej odsłony" dzisiejszego maila do mnie na temat, o którym piszesz. Nie ma też w tym mailu żadnych ograniczeń liczby nowych ofert w moich obserwowanych wyszukiwaniach (od 3 do nawet 43). Sprawdziłam te liczby, są one zgodne ze stanem faktycznym 🙂.  

oznacz moderatorów

Hellsin
#9 Pomysłodawca#

Możliwe, że znów zaczęły się jakieś testy że zmianami... 

oznacz moderatorów