anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O dostawie z poza UE

45489390
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Mam pytanie. Czy ktoś zamawiał i kupował coś z Chin? Chodzi mi o koszt wysyłki. Chciałam zamówić u jednego sprzedawcy kilka rzeczy a on liczy mi za przesyłkę za każdą rzecz osobno jak by były wysyłane osobno. Piszę mu to a on że tak jest z przesyłką międzynarodową. Np chce kupić u niego dwie pary butów po 40 zł każda a przesyłka kosztuje 39,00 zł i za drugą parę 30 zł. Chociaż buty są zamawiane w jednej paczce na jeden adres. Proszę o informację jak ktos coś wie. Dziękuję.
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

dolicz sobie jeszcze kilka innych opłat jeśli kupujesz w chinach

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak jest z dostawami z Chin, może zostać także naliczone Ci cło. Zastanów się także co z odesłaniem, w razie czego.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@45489390 cło i vacik dolicz wyjdą cię buty 2 tyle zwrot min 69zł poczta polska i do 6tyg podróżowania

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@45489390 waga paczki ma istotny wpływ na cenę przesyłki , zapoznaj się z cennikami przewoźników

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ech nie rozumiem jak można na własne życzenie pakować się w takie zakupy:

- buty wcale nie muszą być zgodne z opisem. Oni ostatnio sobie zaciągają gotowe aukcje ze zdjęciami zrobionymi przez naszych sprzedających do swoich bardziej lub mniej podobnych towarów i na tym jadą. 

- Nie ma darmowego zwrotu. Płatny będzie kosztował ze 2-3 razy tyle co te buty z wysyłkami.

- próbowałaś kiedyś przez tłumacza dogadać się z reklamacją???

- oczywiście można próbować z project. Ale i tak czekasz do licha i trochę na dostawę, a potem męczysz się z głupią dyskusją, w której chińczyk i tak za merytorycznie się nie wypowie. A potem, dostaniesz zwrot lub nie...

Za tę kasę + wysyłkę to pewnie nie gorsze znajdziesz od naszych sprzedawców. Dostarczą 10x szybciej i w razie czego bez większych problemów się zwróci...

 

oznacz moderatorów