anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 2 dni jestem spamowany monitorami w appce na androdzie. WTF?!

michal123123
#7 Wielbiciel#

Dwa dni temu przejrzałem kilka monitorów przez appkę, nic nie kupiłem, nie dodałem do obserwowanych, czy innych ulubionych. I od tamtej pory już z 10 powiadomień (co kilka godzin) dostałem o pewnym jednym konkretnym monitorze (powiadomienie w stylu "czemu jeszcze nie kupiłeś tego wspaniałego monitora?!").

Przed chwilą coś się zmieniło i dostałem spam o innym już modelu.

Co to w ogóle jest za **piiip**yzm?? Zaczynacie rozsyłać reklamy na telefony? Powaliło was tam w tym allegro?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Wyloguj, wyczyść i powinno być OK. tak spamują jak każdy dziś.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michal123123 Cześć. 🙂 Przykro mi, że nasze propozycje zakupowe Ci nie odpowiadają. Oczywiście możesz je wyłączyć tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

michal123123
#7 Wielbiciel#

@ko_alka  napisał(a):

Przykro mi, że nasze propozycje zakupowe Ci nie odpowiadają. 


Co by tam nie było to by mi nie pasowało.. jestem osobą nienawidzącą reklam (w każdej postaci)

Teraz widzę, że w ustawieniach powiadomień dodaliście nową opcję, która domyślnie jest oczywiście włączona.. allegro powoli staje się spamerskim narzędziem. Zasypujecie taką ilością powiadomień przez apkę i na stronie, że mam już autentycznie dość.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@ko_alka widze, ze lecicie w kulki jak jeden z operatorow GSM.

Wlaczal uslugi bez zgody abonenta i po 30 dniach nalizaczal oplaty - natomiast informacja byla podla, ze aby nie liczylo pieniedzy nalezalo przed uplywem 30 dni wylaczyc usluge dzwoniac np. na infolinię.

oznacz moderatorów