anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od dwóch tygodni nie mogę nic kupić na allegro...byłam dzisiaj w banku i od strony banku jest wszyst

Client:39909120
#7 Wielbiciel#

Od dwóch tygodni nie mogę nic kupić na allegro....dlaczego? nie wiem chociaż dużo kupuje i po raz pierwszy coś takiego.po sugestii moderatorki byłam dzisiaj w banku i ze strony banku wszystko oki 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39909120 Cześć. 🙂 Z tego, co widzę, problem z płatnością nie pojawia się np. wtedy, kiedy korzystasz z BLIKa. Poproszę operatora płatności o sprawdzenie tej sytuacji, dam Ci znać, kiedy dostanę odpowiedź. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:39909120
#7 Wielbiciel#

Czesc...Tak pani w banku zaproponowała by sprawdzić czy płatność przejdzie płacąc blokiem ...i działa...jednak wolałabym by było jak wcześniej...czekam na wiadomosc

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39909120 Otrzymałam odpowiedź od operatora: "Płatności mogły zostać niezrealizowane z powodu przerwania procesu płatności (zbyt wcześnie zamknięte okno przeglądarki - brak powrotu na stronę sprzedawcy po zatwierdzeniu płatności)."

Widzę, że głównie korzystasz z aplikacji. Spróbuj proszę wykonać zakup z przeglądarki i sprawdź, czy sytuacja się powtórzy. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów