anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od wczoraj: Sprzedający ograniczył Ci zakupy w jego ofertach - na wszystkich rzeczach w koszyku

MAMY ROZWIĄZANIE!
kermicilla
#7 Wielbiciel#

Od wczoraj wieczora, może od dzisiaj po północy, nie mogę nic zakupić pomimo, że w koszyku mam rzeczy z bardzo wielu sklepów. Dla każdego produktu pojawia się komunikat:
Sprzedający ograniczył Ci zakupy w jego ofertach. Skontaktuj się ze sprzedającym i wyjaśnij tę sytuację.

Wygląda to na jakiś problem z moim kontem, bo nie sądzę aby ktoś mnie zablokował od kogo kupuję pierwszy raz cokolwiek, a takich rzeczy w koszyku miałem kilka. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  to nie wygląda normalnie ,macie jakiś pomysł ?

oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

Musiałeś coś zrobić sprzedawcy, skoro nie chce Twoich pieniędzy. Sytuacja ta jest wynikiem wtrącania się allegro między stronami np. w dyskusjach i "wymuszania" że użyję eufemizmu, na sprzedawcy, zachowania pro konsumenckiego bardziej niż to konieczne.  

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@excessively-frug przeciez napisal w liczbie mnogiej. Nie pojedynczej.

Co do reszty : masz szklana kule albo jestes jasnowidzem?

oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

@Client:104371448 mam kulę od Macieja 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
excessively-frug
#12 Orędownik#

@Client:104371448 gdzie to liczba mnoga?

Ten sprzedający 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@excessively-frug : "[...]pomimo, że w koszyku mam rzeczy z bardzo wielu sklepów.[...]"

"[...] Miałem przedmioty od 5-7 sprzedających. [...]"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda na jakąś blokadę konta, nic na mailu nie masz? zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kermicilla Zweryfikuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kermicilla
#7 Wielbiciel#

Dzięki, chyba juz wyjaśniłem zagadkę. Miałem przedmioty od 5-7 sprzedających. Na pierwszym miejscu był ktoś, kto rzeczywiście zablokował mnie kilka lat temu. W efekcie wszystkie produkty od wielu sprzedających dostały tą samą adnotację Sprzedający ograniczył Ci zakupy w jego ofertach. Skontaktuj się ze sprzedającym i wyjaśnij tę sytuację.
Wygląda jak błąd w kodzie Allegro.

W każdym razie, jak zdjąłem tą pierwszą rzecz to już wszystko mogłem kupić normalnie.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA REAKCJĘ!

oznacz moderatorów
KRISGDYNIA1
#2 Obserwator#

 Od wczoraj mam dokładnie to samo, nic nie mogę kupić a chodzi o płyty DVD Bardzo dużo kupuje a teraz mam jakieś ograniczenia, nawet jednej płyty nie mogę kupić od sprzedającego z którym nigdy nic nie mialem wcześniej odczynienia -dziwne .Napisałem już do Allegro ale dziwna jest to jak dla mnie sytuacja. Mam same pozytywy jestem bardzo dobrym klientem nigdy z nikim nie mialem żadnego problemu a tutaj mam ograniczenia od wieli sprzedających .Wygląda mi to na jakiś błąd ....proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KRISGDYNIA1 Sprzedający mogą ograniczyć zakupy wybranym klientom. Szczegóły znajdziesz tutaj. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającym, u którego nie możesz kupić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@nat_not ale Ci wasi yntelygentni inaczej "sprzedawcy" blokują klientów za otworzenie dyskusji w sytuacji kiedy taki handlarz jeden z drugim nie zwrócili pieniedzy w terminie za Ustawowe odstapienie od umowy.

*Więc* pisanie do takiego kogoś jest nieporozumieniem (moim skromnym zdaniem).

oznacz moderatorów
KRISGDYNIA1
#2 Obserwator#

Szanowna Pani bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedz, ale niestety ona nic nie wnosi. Ja mam ograniczenia od wielu sprzedających nawet od takich u których nigdy nie kupowałem. Czy wy nie możecie z tym coś robić ? Może była taka sytuacja że założyłem jednemu sprzedającemu dyskusje ale to z powodu że wysłał do mnie towar i towar zaginął -tak było ostatnio z blu Rayem 07 zgłoś się. Listonosz położył paczkę na wycieraczce sąsiad wziął zapomniał i dopiero jak zacząłem szukać to się odnalazł ale po długim czasie. Czy sprzedawca to święta krowa przepraszam, chyba trzeba mieć powód żeby ograniczyć komuś sprzedaż poza tym jakim prawem on wysłał informację do wielu osób bo tak musiało być skoro mam ograniczony dostęp do wielu ofert od sprzedawców z którymi nigdy nie handlowałem . Moim zdaniem to jest działanie nie uczciwe i Allegro powinno to weryfikować .Równie dobrze ktoś może dla żartów czy złośliwie zrobić coś takiego , allegro na tym traci a ja tracę nerwy. Uważam że jest to bardzo nie tak jak powinno być. Jeśli jest jakiś konkretny powód to ok, ale nie że ktoś mnie blokuje z kim ja nie robiłem jeszcze ani jednej transakcji ....Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Zabacz sobie czy nie kupujesz z oferty zakup firma

oznacz moderatorów
KRISGDYNIA1
#2 Obserwator#

Co to znaczy, jeśli mogę prosić o podpowiedz ? Miałem raz z jednym maleńki problem bo po pierwsze dostałem blu ray który się zacinał poza tym sprawdzili i odesłali mi pocztą tradycyjną i przesyłka gdzieś utknęła Trochę t trwało ale się wyjaśniło .Nie dałem żadnego negatywa ani zlej opinii zamknąłem dyskusję i tyle. Może zrobil mi czarny pijar w śród swoich kolegów z branży nie wiem ale to tylko jego strata bo ja naprawdę bardzo dużo kupuję płyt DVD blu Ray i tylko sobie sami w kolano strzelają .Nie miał nikt powodu żeby mi ograniczać zakupy -to jest jakaś maskara powiem szczerze w tej sytuacji 

oznacz moderatorów
Alus-s
#7 Wielbiciel#

Ja także przy robieniu zakupów (od kilku sprzedawców) zobaczyłem taki komunikat - wyświetlał się tylko przy części produktów, i to od jednego sprzedawcy toteż domyśliłem się że z tym sprzedawcą jest jakiś problem. Odznaczyłem tego sprzedawcę z koszyka i pozostałe zakupy udało się opłacić.

Pozostał jednak problem z zakupami u tego sprzedawcy (niestety akurat u niego znalazłem to czego potrzebuję), nie sądzę abym kiedykolwiek wcześniej coś u niego kupował - a tym bardziej wykluczam abym "zasłużył" sobie na bana więc nie mam pojęcia skąd takie komplikacje? Może ktoś jest w stanie coś takiego wyjaśnić?

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale to musisz pisać do tego sprzedającego. Piszesz że nie pamiętasz a archiwum allegro też nie jest przecież z całej historii konta. Skąd my mamy wiedzieć co komu napsułeś 

oznacz moderatorów
Alus-s
#7 Wielbiciel#

Nie napsułem - bo nie mam takiego zwyczaju! W swoim archiwum zakupów sprawdziłem czy robiłem kiedyś zakupy u tego sprzedawcy i nie mam śladu po współpracy z tą firmą.

Oczywiście zgodnie z wytycznymi z komunikatu wysłałem też do sprzedawcy prośbę o wyjaśnienie, ale nie otrzymałem żadnej na razie odpowiedzi

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Archiwum jest ograniczone do x miesięcy wstecz tylko. Nie ma całości może masz coś z 2019

oznacz moderatorów