anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odszukanie potwierdzenia zakupu - stara aukcja

AdiX2
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, stanąłem przed poważną potrzebą udowodnienia iż przed kilkoma laty zakupiłem ze swojego konta pewne przedmioty o który może toczyć się spór sądowy w kwestii udowodnienia czyją one są własnością (kto je nabył). Sprawa dość poważna dla mnie - pamiętam że ja pewne przedmioty tu w allegro na którymś z posiadanych kont kupowałem i płaciłem, jestem legalnym właścicielem przedmiotów(mam kilka kont w serwisie Allegro , jedno prywatne i dwa służbowe).

Dziś minęło od chwili zakupu już ładnych parę lat (szacuję że nie więcej jak 8 ale pewnie nie mniej niż 3-4 lata temu). W międzyczasie zmieniło mi się także konto bankowe z którego dokonywałem płatności - nie mogę więc tą drogą wykazać że to ja nabyłem w drodze legalnego zakupu owych przedmiotów. Chciałbym zapytać, czy istnieje w allegro jakiś rejestr - spis, choćby skrócony z dawną aukcją w której ja jestem kupującym i jest na to jakiś choćby ułamkowy ślad (lub pełny, kwota , data transakcji, od kogo itp). Uprzejmie proszę o informacje czy istnieje dziś taka możliwość. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AdiX2  tu zapytaj Historia zakupów

Jeszcze jest taka możliwość

Jak samodzielnie pobrać dane o swoich zakupach? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AdiX2 bardzo proszę napisz do nas przez wskazany przez @Client:44052296 link.
Będziemy musieli zweryfikować, na którym koncie doszło do zakupu i poprosimy Cię o kontakt z tego konta.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów