anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odzyskanie Vouchera za anulowany zakup?

Client:105575228
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

18 czerwca chciałam dokonać zakupu z otrzymanym voucherem na 30 złotych na zakupy Allegro. Kod został wpisany prawidłowo i zniżka dodała się do zakupów, jednak kiedy przeszłam do płatności, zauważyłam, że wybrałam zły paczkomat. Podczas płatności blikiem anulowałam ją, następnie przeszłam do anulowania zakupu, gdyż nie zauważyłam możliwości edytowania dostawy i ponownego opłacenia zakupu. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość odzyskania kodu z tego vouchera? Szkoda mi tych 30 złotych i chciałabym jednak dokonać tego zakupu 😞 Dodam, że voucher otrzymałam fizycznie od klubu Iqos. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105575228 kupon nie odnowił się automatycznie, ponieważ płatność była rozpoczęta, anulowałam ją i teraz kupon zobaczysz w tej zakładce i na formularzu płatności i dostawy po wybraniu płatności z góry, w części "Twoje zniżki". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:105575228
#7 Wielbiciel#

Póki co kuponu nie widzę. Czy pojawi się w ciągu najbliższych 24 godzin? 🙂

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105575228 sprawdziłam to i powinien być już widoczny. Jeśli nie widzisz go w zakładce Kupony, sprawdź proszę czy widać go na formularzu płatności i dostawy, w cześći "Twoje zniżki" (kupon pojawi się tylko jeśli wybierzesz pałtność z góry). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów