anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One Box - śledzenie - Wybrany punkt docelowy jest niedostępny, co dalej z przesyłką?

nigro001
#8 Zapaleniec#

Witam,

Pierwszy raz pojawił mi się problem z dostawą do punktu Allegro One Box, końcowe śledzenie wygląda jak poniżej dla obu przesyłek:
30 gru 2021, 11:11 Wybrany punkt docelowy jest niedostępny

Punkt to:
Allegro One Box, zielony automat
Al. Wyzwolenia 71
08-440 Pilawa
Od strony ul. Dworcowej

Jak to dalej wygląda? Wraca do nadawcy? Jest ponowna próba doręczenia? Jak dla mnie można je przekierować do drugiego który jest z 300m obok jeżeli z tym jest problem.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nigro001, czy mogę Cię prosić o wskazanie numeru zamówienia, o którym mówisz?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

nigro001
#8 Zapaleniec#

Aktualizacja:
Po poradzie LEW433 (dziękuję!) jeszcze tego samego dnia ok 16-tej, zadałem takie pytanie na czacie Allegro.
Po dłuższej korespondencji, na drugi dzień (31.12) uzyskałem informację:
Otrzymałam informację od przewoźnika, że Pana paczki (numery_przesyłek), zostaną dostarczone do Allegro One dnia 03.01.2021.
Na razie jeszcze są w statusie: w drodze, ale wygląda na to że jednak będzie próba dostarczenia. Dam znać jak się to skończy.

oznacz moderatorów

nigro001
#8 Zapaleniec#

Sprawa zakończyła się dzisiaj, ale zamieszania było trochę zbyt dużo.

Paczki miały podobno nawet trafić bezpośrednio do mnie do domu, byłem proszony o podanie adresu, a i tak znalazły się w pierwotnym punkcie dostawy. Biorąc pod uwagę że w transporcie były od 29 grudnia, to taka forma dostawy nie zachęca do wyboru One Box niestety. Szkoda, bo ten punkt mam najbliżej.

W każdym razie na plus na pewno próba pomocy od zespołu Allegro. Temat na dzisiaj uważam za zamknięty.

oznacz moderatorów