anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie o towarze.

basia080169
#7 Wielbiciel#

Wystawiłam opinię za kupiony towar - buty, i chciałabym go usunąć ale nie mogę tej swojej opinii znaleźć proszę o pomoc jak mam ją usunąć bo sprzedający bardzo mnie przeprosił .

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@basia080169 Ja również nie widzę na Twoim koncie żadnej wystawionej sprzedającym oceny. Jesteś pewna, że oceniłaś sprzedającego a nie produkt?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

basia080169
#7 Wielbiciel#

Tam wystawiłam opinię  towaru - butom, i odezwał się do mnie sprzedający z Chin i prosił o usunięcie tego wpisu , postanowiłam go usunąć chociaż te buty to badziewie ale trudno moja strata. Ale nie mogę znaleźć tejnopini. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@basia080169 Jeśli to badziewie, niczego nie usuwaj. Jeśli usuniesz, inni kupujący też kupią tę tandetę, bo ich nie ostrzeżesz. 

Prawdopodobnie sprzedający już zgłosił Twoją opinię do Allegro i została usunięta, dlatego nie możesz jej znaleźć. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Usuwasz bo towar jest dobry czy tylko dlatego że sprzedający cię przeprosił bardzo? Opinia powinna być obiektywna żeby inni mogli mieć wiedzę przed zakupem.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Niestety znowu się mylisz zasadniczo. Zgodnie z regulaminem opinie są subiektywne.

Czujesz różnicę?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Mylisz się, twoje opinie są subiektywne, czujesz to! nie, widzą i czują to inni użytkownicy tego forum.🤖

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie mylę się, to jest zapisane w regulaminie. Potrafisz czytać? Wątpię, potrafisz za to kopiować moje posty, będące rozwiązaniami. 

11.1.

W ramach Allegro Użytkownikom udostępniony jest system ocen zarówno w formie opisowej jak i graficznej (tj. graficzna ocena sprzedaży), który służy do wymiany subiektywnych opinii o przebiegu Transakcji i realizacji umowy. Jeżeli doszło do zawarcia umowy pomiędzy Użytkownikami, Kupujący, w terminie nie dłuższym niż 90 dni od daty zawarcia umowy tj. od dnia i godziny jej zawarcia, może wystawić ocenę Sprzedającemu, przy czym termin ten liczony jest z dokładnością co do godziny. Sprzedający, który otrzymał ocenę o charakterze "nie polecam" może ją jednokrotnie uzupełnić o swoją odpowiedź. Wystawienie oceny nie jest możliwe w sytuacji, gdy Kupujący nie dokonał pełnej aktywacji Konta lub jego Konto jest zawieszone.

Tak, moje są subiektywne, bo ja oceniam zgodnie z regulaminem, a twoje nie mogą być obiektywne, bo ty nie oceniasz  obiektywnie, czyli  jak sąd, tylko subiektywnie, według własnego uznania. 

oznacz moderatorów

basia080169
#7 Wielbiciel#

Towar - byty to badziewie za 90 zł trudno moja strata. I sprzedający z Cin mnie prosi o usunięcie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@basia080169 Konsultuję sprawę tej opinii produktowej. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@basia080169 Usunęliśmy Twoją opinię.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

basia080169
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję.

oznacz moderatorów