anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

organicznie - jeden kupon na jedną transakcję

dobry200622
#3 Debiutant#

Witam, chciałbym kupić jedną rzecz od jednego sprzedającego za prawie 500zł. W kuponach Allegro ZFŚS mam 400zł ale podzielone na kilka kuponów po 50zł... niestety w momencie zakupu mam możliwość wskazania tylko jednego kuponu. Skąd takie ograniczenia? Rozumiem, że są restrykcje co do kategorii towarów ze względu na ZFŚS ale dlaczego nie można wykorzystać wszystkich kuponów do jednej transakcji? W innych sklepach, np. w Decathlon nie ma takiego ograniczenia...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@dobry200622 I jeszcze dopowiem, jeżeli cena towaru jest niższa od wartości kuponu, reszta przepada.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@dobry200622 Co to jest ZFŚS? O jakie kupony Ci chodzi? O karty podarunkowe? O kupony z monet?

Na Allegro ogólna zasada jest taka, że do jednej transakcji można wykorzystać jeden kupon, jeden kod i nie można go dzielić.

oznacz moderatorów

dobry200622
#3 Debiutant#

ZFŚS - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, nie mając świadomości o takich ograniczeniach przed zakupem wygenerowałem sobie w stronie firmowej 5 kodów po 50zł zamiast jednego za 250zł... 

przed zakupem myślałem, że te kody funkcjonują podobnie jak sodexo czy te do decathlonu, nigdzie i nigdy nie spotkałem się z ograniczeniem - jednej kupon na jedną transakcję, 

gdym wiedział, że Allegro tak strasznie udziwnia, to przecież wygenerował bym sobie jeden o większym nominale...  😞

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro możesz tylko raz wykorzystać kupon - kod. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony, skontaktuj się z wydawcą kuponu, być może Ci to zrekompensują. Allegro na pewno tego nie zrobi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dobry200622 Te ograniczenia są opisane w regulaminie All, wiem nie czytamy dopóki nas to nie dotyczy.

oznacz moderatorów

dobry200622
#3 Debiutant#

no właśnie - regulaminy... wszystko niestety jest opisane również w Regulaminie Kart Podarunkowych Allegro ZFŚS - Motivizer

III. Zasady korzystania z Karty Podarunkowej

8. Wydawca nie dopuszcza dokonania płatności w Serwisie w ramach jednej Transakcji za pomocą kilku Kart Podarunkowych o tych samych lub różnych nominałach.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@dobry200622 Pomysłodawca sobie tak wymyślił a nie inaczej  😄 Nic nie poradzisz, możesz jedynie zgłosić pomysł aby zmniejszyć ograniczenia w wykorzystaniu kuponów lub ich kwot.

Czy kupony są na Twoje dane czy okaziciela?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

dobry200622
#3 Debiutant#

to jest zwykły ciąg znaków, wiec zakładam że na okaziciela... 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@dobry200622 To można się z kimś dogadać, nie znam zasad i regulaminu dot danego kuponu, czy można go komuś przekazać , wymienić czy sprzedać. Ale sprzedawca z dobrą księgowością takie kupony mógłby chcieć 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dobry200622, przykro mi, ale nie ma możliwości połączenia kilku kart podarunkowych do jednej transakcji. Regulamin kart podarunkowych znajdziesz tutaj.

 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów