anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszuatwo czy nie ?

AllegroAdrian
#7 Wielbiciel#

Witam wszystkich,

Tydzien temu zakupiłem dość drogi przedmiot, mianowicie jest to karta graficzna RTX 3080 w dość okazałej cenie (3000pln) zakupiony w systemie ratalnym 20x0% 

 

Niestety sprzedawca nie odbiera telefonów, nie odpisuje na miałem ani smsy. Niby ma do jutra czas na nadanie przesyłki aczkolwiek boję się ponieważ zostaje z kredytem bez przedmiotu ..

 

Oczywiście jutro założe dyskusje i chyba zastanowię się nam skorzystaniem że zwrotu kosztów

Natomiast boję się, że sprzedawca może potem zacząć kłamać np że wysłał paczkę a ja ją odebrałem, albo że ja próbuje wyłudzić pieniądze. Może też spróbować podrobić jakieś dokumenty albo dowód wysyłki ?

 

Poradźcie proszę, czy powinienem się denerwować czy nie ? Mieliście podobną sytuację ? No kwota dosyć wysoka dlatego boję się dosyć  

 Z góry dziękuję i pozdrawiam !

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

AllegroAdrian
#7 Wielbiciel#
Z góry przepraszam za błędy, używam telefonu
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@AllegroAdrian Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, poczekaj do jutra ale możesz dyskusję już założyć skoro brak jakiegokolwiek kontaktu. Zakup na raty czy za gotówkę to takie same zasady.

oznacz moderatorów

AllegroAdrian
#7 Wielbiciel#
Chciałem założyć dyskusję, ale niestety wyskakuje mi informacja, że sprzedawca ma jeszcze czas na nadanie i dopiero jutro mogę. Dziwi mnie fakt, że sprzedający sprzedał już kilka takich samych przedmiotów w różnych cenach. Niby jest to zarejestrowana firma w KRS itp ale coś mi tutaj wydaje się być podejrzane. Aukcja wyglądała aż zbyt perfekcyjnie
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ramy czasowe Dyskusji

oznacz moderatorów

AllegroAdrian
#7 Wielbiciel#
Gdzie mogę otworzyć tą dyskusję ? Z poziomu tel nie mam możliwości. Może użyje PC do tego
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AllegroAdrian jak chcesz otworzyć dyskusje musisz zignorować odpowiedzi Aliny

oznacz moderatorów

AllegroAdrian
#7 Wielbiciel#

AllegroAdrian_0-1669060294119.png

Mam taką informację. Mogę jedynie pisać wiadomości do sprzedawcy, ale wiadomo. Zero reakcji mimo że sprzedawca loguje się na koncie

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AllegroAdrian to poczekaj do jutra. Jeden dzień już Cię nie zbawi. Na zgłoszenie problemu z zakupem masz 24 miesiące i jeżeli faktycznie kupujący Ci nie wyśle towaru to dostaniesz zwrot z allegro protect 

oznacz moderatorów