anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

oszukana na przez sprzedającego, gdzie szukać pomocy

Client:62047066
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłam wadliwą maszynę do szycia, zwróciłam ja a sprzedawca potrącił mi 100 zł twierdząc, że była żle spakowana i brakuje igieł co jest nie prawdą. Gdzie mogę to zgłosić na allegro, ponieważ czuję się oszukana.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Vryko
#18 Luminarz#

Tu masz link do pomocy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a Możesz użyć opcju czatu, pracownik Allegro podpowie, co masz robić dalej. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:62047066 Możesz też zażądać od sprzedawcy zwrotu tych 100 zł tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

Będzie musiał odpowiedzieć w ciągu 24 godzin, a jeśli nie odpowie lub odmówi zwrotu, możesz w Dyskusji przywołać na pomoc pracownika Allegro. Po rozpoczęciu Dyskusji sprzedawcy zazwyczaj nagle stają się wyjątkowo ugodowi bo wiedzą, że sprawie przygląda się pracownik serwisu. Sprzedawca ma prawo zmniejszyć kwotę zwrotu tylko wtedy, gdy faktycznie doszło do zmniejszenia wartości rzeczy.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Client:62047066  Jeżeli zwróciłaś maszynę to sprzedawca odliczył za zużycie maszyny i uszkodzone opakowanie. Skoro szyłaś i połamałaś igły nie sprzeda jej już jako nowej. Trzeba było składać reklamację. Dostałabyś nową maszynę do szycia, gdyby tamta okazała się wadliwa.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Oczywiście znamy tylko twoją wersję, a ludzie potrafią nakłamać byle coś uzyskać,
jakby sprzedawca się pofatygował i przedstawił własną to byśmy wiedzieli co nie tak 🙂
@xyz96 nie wychylaj się nie znając wersji obu stron, bo możesz źle podpowiedzieć 🙂

oznacz moderatorów

Client:62047066
#7 Wielbiciel#

W zwrocie napisałam z maszyna jest wadliwa. Nie zniszczyłam opakowania ale stwierdził że źle masyne zapakowałam- ciekawe jak skoro był styropian i się wszystko zmieściło a igły były zaczęte i dołożyłam jeszcze swoje. 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i sprawa zgłoszona jest na allegro. Jak się rozstrzygnie poinformuje Was🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Wtedy wypowie się sprzedający, który niewątpliwie też tam może kłamać 😄
żyjemy w czasach, że uczciwi są wrzucani do worka z kłamcami 😞

oznacz moderatorów

Client:62047066
#7 Wielbiciel#
  • Piszesz że cytat. Też tam moze klamac. To stwierdzenie świadczy o tym że zakładasz od razu że ja kłamie. Zastanówmy się co piszemy bo możemy słowami krzywdzić innych.
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ja wiem, chodziło mi o sformułowanie, że ktoś może kłamać i tam, wiesz o co chodzi 😛 kupujący może, sprzedający może, każdy może ale niekoniecznie będzie 🙂 ja zakładam, że trzeba znać zdanie obu stron przy założeniu że nikt nie kręci 🙂

oznacz moderatorów