anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo na allegro Lokalnie

Client:45222012
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, mam duży problem. Mianowicie wczoraj tj. 08.11.2023 próbowałam kupić telefon od pewnej Pani. Zgodziłam się na kupno przez allegro Lokalnie i Pani wysłała mi link do jej aukcji gdzie mogę go ,,bezpiecznie kupić''. Miałam problem z zapłatą ponieważ przez jakiś czas strona platnosci była zbugowana, pobrało mi pieniądze z konta a strona dalej była zbugowana, jednak Pani potwierdziła ze wszystko już ma. Jednak problrm w tym że nie widziałam zakupionego produktu, nie było zamówienia w historii zamówień, więc teoretycznie zamówienia nie było i pieniędzy też nie. W dyskusję wejść nie mogę bo nie mam tego zamówienia. Pytanie czy mogę jakoś odzyskać pieniądze jeżeli zamówienia nie ma w historii zamówień? Bardzo proszę o pomoc.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

Pokaz link do oferty czy nie oszustwo

oznacz moderatorów

Client:45222012
#1 Nowicjusz#

https://allegrolokalnie.e-przelew24.pl/oferta/apple-iphone-12-pro-max-128-gb-kolor-zloty-kondycja-87-procent?id=763255889 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Właśnie cię oszukano na ładny pieniądz pozostaje zgłoszenie na policji 286kk @Client:45222012 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45222012 Przykro mi, ale na tym koncie nie widzę żadnego zakupu telefonu z wczoraj. Co to był za link, czy możesz go tutaj wkleić? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:45222012
#1 Nowicjusz#

https://allegrolokalnie.e-przelew24.pl/oferta/apple-iphone-12-pro-max-128-gb-kolor-zloty-kondycja-87-procent?id=763255889  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:45222012 To nie jest link do Allegro Lokalnie 😞

Przykro mi, ale ta sprawa wygląda na wyłudzenie pieniędzy. Zgłoś to na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

iosveglio
#9 Pomysłodawca#

Niestety, przekręt. Nie jest to strona serwisu Allegro. Pozostaje zgłosić się na policję.

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Moja (chrome) krzyczy od razu o podejrzanej stronie. Nawet jak wymuszę wejście to blokuje ją Orange.

oznacz moderatorów

janusz196511
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, czy udało się rozwiązać tą sytuację? Ponieważ padłam ofiarą takiego samego działania. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@janusz196511 nie sądzę, że komuś udało się to rozwiązać. Zostaje zgłoszenie na policję.

oznacz moderatorów