anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo

Client:40170839
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem a mianowicie, kupiłem telefon miał być nowy a okazal się używany, w środku części były zamienione, wymiana ekranu również była wykonywana, telefon był wzięty na raty, tak naprawę zaraz zostanie spłacony. kwota to 2500 zł Co dalej mam zrobić.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Reklamować, ale opisz więcej szczegółów o tym zakupie.

oznacz moderatorów

Client:40170839
#7 Wielbiciel#

Powiedz mi jak zacząć to reklamować, firma nie jest skora do podania adresu na który mam odesłać uszkodzony telefon i chciałabym włączyć w to już allegro

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:40170839 a podaj link do oferty żeby się nie okazało że kupiłeś telefon odnawiany wtedy on jest nowy bo się taki składa z innych nowych szabrowanych na części np z 3 telefonów leżaków robią jeden działający

oznacz moderatorów

Client:40170839
#7 Wielbiciel#

Ten sprzedawca mieści się pod nazwą Master-Trade , wchodzę w nazwę tej firmy i wyświetla mi się ''Ten użytkownik nic nie sprzedaje''

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Wejdź w zakładkę ZAKUPY a następnie kliknij w ten zakup i kliknij w link do oferty. 
Jak już otworzy się aukcja to skopiuj link i wklej tutaj. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40170839 rozpocznij proszę dyskusję z tym sprzedającym przez ten formularz i przedstaw swoje stanowisko. Wówczas sprzedający ma 24 godziny na odniesienie się do sprawy (czasu nie liczymy w weekendy), a jeśli tego nie zrobi, będziesz mógł poprosić nas o pomoc. Jeśli przedmiot różni się od tego co było w ofercie, nie zostawimy Cię bez wsparcia, więc możesz być spokojny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40170839
#7 Wielbiciel#

O takie coś chodziło ? 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

nie

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Link do konkretnej oferty a nie do zakładki kupione. Kliknij w link do oferty w której kupiłeś telefon. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Client:40170839 "powystawowy" Iphone zapewne?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak zakup od firmy - robisz zwrot z tytułu odstąpienia od umowy, niezgodność z opisem.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów