anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otwarcie paczki przy odbiorze

Sabcia2005
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie córka poszła odebrać paczkę do punktu odbioru. Dostała przesyłkę od ojca, miała numer odbioru. Pani w punkcie przed wydaniem paczki rozdarła ją twierdząc że musi sprawdzić czy to np. nie są papierosy i brakuje towaru. Czy miała prawo tak zrobić. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mikeza
#20 Guru#

@Sabcia2005 pierwsze słyszę o takich praktykach. Jakaś lepsza kombinatorka ta babka.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Sabcia2005 ??? jaka paczka, jaki przewoźnik ??? coś dziwnego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Sabcia2005 nic jej do tego co jest w środku, paczka i jej zawartość nie są jej własnością ,nie ma prawa ingerować w jej wnętrze podczas wydawania przesyłki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a skad kobieta miałąby wiedziec czy nie brakuje towaru?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Monika__L może jakaś jasnowidzka, ale taka to powinna to wiedzieć bez rozpakowywania 🤣

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sabcia2005  Może jest jakieś nowe prawo ale nie sądzę żeby pani w danym pkt odbioru miała upoważnienie do takiego "grzebania" w paczce.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pierwsze słyszę. Ja bym zrobiła jej solidną awanturę, a naprawdę zwykle jestem spokojny człowiek. I oczywiście zgłoszenie do przewoźnika. Obca baba nie ma prawa grzebać w czyichś paczkach. inną sprawą byłoby gdyby to np była kontrola na poczcie czy cos w tym stylu. Ale nie w punkcie... Moje tam sobie latają do punktów, nawet kodów odbioru nie mają tylko" dzień dobry poproszę paczkę na to i na to nazwisko" Orlen i zero problemu, jak punkt inposta był też nie miały problemu...

oznacz moderatorów