anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płacąc za towar w banku na PAyU transakcja przerwana zgasł komputer.Postanowiłam anulować transakcję

stadniczenko
#7 Wielbiciel#

i otrzymałam odpowiedź "transakcja została anulowana' i  ponownie zrobiłam zakup na tusz i ponieważ mam Smarta  w opcji dostawa było 0 więc opłaciłam w banku już bez problemu 86,zł i coś tam groszy , paczkę otrzymałam w ubiegłym tygodniu a sprzedawca do mnie piszę że mam opłacić dostawę i obciąży mnie za

anulowane zakupy jeżeli nie opłacę dostawy  podał nawet swoje konto, co mam robić.Jestem tyle lat na Allegro i nigdy nie miałam czegoś podobnego.Proszę o odpowiedź.Janina [edytuj]

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Po anulowaniu płatności niczego sprzedającemu nie musisz płacić, opisz dokładnie za co on che dodatkowe pieniądze?  a jak on chce Cię obciążyć, a zakup był na zwykłym Allegro czy AL?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@stadniczenko Cześć. 🙂 Nie musisz opłacać kosztów dostawy, masz Smarta, a poza tym pierwsze zamówienie zostało anulowane przed wysyłką ze względu na błąd płatności, zatem Sprzedający nawet go nie nadał. Szczerze mówiąc nie widzę tu jakichkolwiek podstaw do roszczeń sprzedającego. 

Jeśli Sprzedający potrzebowałby wyjaśnić tę sprawę, zaproś go proszę do kontaktu z nami przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów