anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatna szybka dostawa

hubcha
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, zamawiałam pasek do traktorka w piątek o godzinie po 11. Była informacje, ze jeżeli złożę zamówienie do 13 będzie wysyłka tego samego dnia (sprzedający wywiązał sie z umowy, paczka wyszła jeszcze tego samego dnia), dodatkowo zależało mi na czasie i wyświetlała sie opcja płatnego kuriera aby paczka była już następnego dnia tj. sobota. Wybrałam te opcje ze względu na naglący nas czas, mimo iż mam allegro smart. A za szybką dostawę zapłaciłam 14 zl. Kupujący powiedział, ze to allegro wskazujecie datę dostawy, zostałam wprowadzona w błąd i zapłaciłam za dostawę która i tak będzie w tygodniu (a ze smartem też byłaby poniedziałek-wtorek) Proszę o rozwiązanie mojego problemu.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A jak chcesz rozwiązać ten problem, potrzebujesz ten pasek czy chcesz oddać i żeby Ci zwrócili kasę?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To dokonaj zwrotu: Allegro - zwrot towaru.png

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hubcha kurierzy nie jeżdżą w soboty i niedziele ( jest opcja dostawy na sobotę ale nie za 14 zł z reguły jest to dużo droższe )  a nie była to przypadkiem dostawa w tym samym mieście ? allegro podaje przewidywaną dostawę nie wiążącą i tym wprowadzają w błąd 😞 

Zawsze możesz dokonać zwrotu, tyle że będziesz w plecy koszt powrotu paczki 😞

Było wybrać paczkomat oni wkładają paczki z allegro w soboty są w smarcie specjalnie oznaczone 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#
  • Tylko zakupy w Smart do poczkomatu byłyby dostarczone następnego dnia w sobotę.
oznacz moderatorów