anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność rozpoczęta

furdzi1
#1 Nowicjusz#

Zakupiłem przedmiot na Raty PayU. Proces został rozpoczęty ale nie mogę go zakończyć. Brak przekierowania do formularza ratalnego. Na e-mailu także żadnej wiadomości. Wyświetla mi się informacja:

Nie możesz nic edytować w tym zakupie. Płatność została już rozpoczęta. Sprawdź status w zakładce Kupione .

W Zakładce kupione nie widać zakupionego przedmiotu. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie będzie w zakładce ponieważ jest to płatność rozpoczęta a zakończona, https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/jak-kupowac-na-raty-rKxBgYZnDIX

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie wprowadzaj w błąd. To są raty, a nie zwykła płatność, nie może niczego anulować.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wypełniłeś wniosek? Dostałeś umowę? Robiłeś przelew weryfikacyjny 1 zł?

Jeśli nie, zostaw ten zakup, po kilku dniach jego status zmieni się na anulowany. Zacznij wszystko od początku, złóż nowy wniosek.

Jeżeli robiłeś przelew 1 zł, czekaj na weryfikację danych odobowych, czasem trwa to 1-2 dni. Po weryfikacji dojdzie do zakupu.

oznacz moderatorów

furdzi1
#1 Nowicjusz#

Nic nie robiłem nie było przekierowania do banku. Dokładnie, nie można anulować zakupu. Może to jest rozwiązanie żeby poczekać. Tylko to jest kilka dni zanim sam się zakup anuluje 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zakup ratalny sam się anuluje po kilku dniach. Nie musisz czekać, wypełnij nowy wniosek już teraz. Dla pewności wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów