anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność zakończona w banku poprawnym księgowaniem, sprzedawca nie otrzymał zapłaty ...

anulka-011
#1 Nowicjusz#

Po zrobieniu przelewu tradycyjnego owy przelew zaksięgował się kolejnego dnia. Sprzedawca nie otrzymał zapłaty, a przedmiot który zakupiłam widnieje jako płatność w toku. Nie mam problemu żeby do reklamacji dołączyć pdf lub zdjęcie przelewu . Gdzie można tą sytuację wyjaśnić????

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

maxr01
#17 Koryfeusz#

Przelew pewnie dotarł do sprzedawcy. Komunikaty masz prawidłowe.

Jaki sposób wysyłki był wybrany - jeśli któryś z "bogatej" oferty Allegro  - to  tego nic nie wyjdzie.

Po prostu  w systemie Allegro Twoja płatność nie istnieje, w systemach przewoźników nie ma Twojej przesyłki,  sprzedający nie ma możliwości jej zaadresowania. Ja myślę, że wybrałaś inny sposób płatności, a dokonałaś przelewu na koto sprzedawcy  - to się nie uda, Allegro nie dopuszcza takich sytuacji.

Najlepiej - kontaktuj się ze sprzedającym - on Ci wyjaśni sytuację.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@anulka-011 Takie przelew dochodzi do sprzedającego po około 3 dniach roboczych. Jeśli ten czas minie i sprzedawca nie otrzyma wpłaty, ciągle będzie "płatność w toku" - pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anulka-011 tak jak pisze @xyz96 przelew tradycyjny dochodzi po ok. 3 dniach roboczych, sprawdziłam tą płatność i zaksięgowała się u nas w systemie, ale jeszcze nie ma statusu "zakończona". Opłaciłaś to zamówienie 13.12.2021r. dlatego poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, daj proszę znać jeżeli jutro status płatności wciąż będzie w toku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów