anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

paczka niedostarczona przez DPD

MAMY ROZWIĄZANIE!
jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

Witajcie. Dziś miała być do mnie dostarczona paczka przez kuriera DPD. Taką informację otrzymałam przez e'mail rano o godz 7.44

Czekałam aż do teraz, nie było ani kuriera ani żadnego telefonu. W końcu zaczęłam sprawdzać i widzę, że na Allegro w zakładce "moje zakupy" jest informacja - przesyłka odebrana, godz 13.29

natomiast w poczcie mam e'mail od DPD z godz 13.31 - "Właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie, że Twoja paczka o numerze 1000618923492U została doręczona."

Przesyłki nie odebrałam  - co robić w tej sytuacji ?

Na stronie DPD jest formularz reklamacji ale wynika z niego, że reklamację składa  nadawca przesyłki. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam wszystkich

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
pinsplash
#21 Demiurg#

@jaszczur-ka Przy info o wydaniu do doreczenia powinnaś dostać telefon do kuriera - dzwoniłaś?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

Nie dzwoniłam, bo nie otrzymałam numeru. Fakt, wcześniej zwykle numer do kuriera był...

Tutaj zrzut z ekranu 

jaszczurka_0-1688403245868.png

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@jaszczur-ka wejdź na stronę DPD tam po wpisaniu, numeru i kodu pocztowego można dostać numer telefonu do kuriera 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Kurierzy czasem jak nie zdaza z paczka tego dni to tak oznaczaja w systemie i podrzucaja kolejnego by im system nie wykryl opoznienia. Zapytaj rodzine sasiadow tez czy gad nie zostawil komus innemu nie tobie lub popatrz na dzialce wokol domu czy ci nie skitral pod krzaczek

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@jaszczur-ka jak wyżej, częsta praktyka, a w mailu masz telefon do kuriera zadzwoń i rozwieje Twoje wątpliwości 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
jaszczur-ka
#10 Popularyzator#

Dzięki kolego 😘

Sprytny kurier znalazł sobie furteczkę na ogród i umieścił paczkę przy drzwiach ogrodowych, bardzo dyskretnie.. W sumie fajnie, szkoda tylko, że nie zawiadomił, gad jeden 😁

Jeszcze raz dziekuję za podpowiedź, aby dokładnie spenetrować teren. Pozdrawiam 😘

oznacz moderatorów