anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomaty allegro

Client:72151589
#1 Nowicjusz#

Jak się odbiera przesyłkę z paczkomatu inpost? 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Janirka
#12 Orędownik#

Poczekaj na SMS z informacją że paczka już czeka w paczkomacie. Udaj się do paczkomatu w którym paczka na Ciebie czeka, na panelu wybierz "odbierz paczkę" i podaj kod który otrzymałeś w SMS-ie 🙂

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://inpost.pl/pomoc-jak-odebrac-przesylke-w-paczkomacie

_______
Kamila
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Idzie się do paczkomatu, wpisuje numer telefonu, potem kod odbioru i otwiera się skrytka z paczką.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

mozna zdalnie przez aplikacje inpost

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

To ja tylko tak na poprawienie humoru dodam coś.  Jeden z naszych klientów powiedział że do paczkomatu nie możemy wysłać bo on nie ma klucza.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@serwis-texas  Trzeba było odpisać, iż nie potrzeba klucza a wystarczy hasło: "Miły paczkomacie, otwórz się."

oznacz moderatorów

KostekMax
#10 Popularyzator#

Najlepiej to podejść jak ktoś coś tam wstukuje przy terminalu i otworzyć swoją paczkę zdalnie apką. Ta minka kiedy ten ktoś myśli że zabieramy mu paczkę a my bez słowa odchodzimy z nią - bezcenna 😁

oznacz moderatorów

Janirka
#12 Orędownik#

@KostekMax Haha! Dokładnie! Wczoraj podjechałam po cichaczu pod paczkomat, a przy nim stał już facet który dłuższą chwilę się klamkował na przemian z telefonem i paczkomatem. Ja, będąc jeszcze w samochodzie otworzyłam sobie skrytkę. On oczywiście do niej podszedł, wyciąga pudło z kopertami, i mówię mu grzecznie, że to moje. Nie chciał mi oddać 😅Oczywiście po chwili mnie przeprosił, oddał pudło 😄 Próbowałam mu wytłumaczyć jak to działa, ale chyba nie pojął...

m a g i c !

_______
Kamila
oznacz moderatorów