anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Padłem ofiarą oszusta

rzymianin007
#7 Wielbiciel#

Witam

Zamówiłem akumulator Dewalt poniższej oferty i przy odbieraniu z paczkomatu zauważyłem że paczka jest za lekka, zajrzałem a w środku była jakaś zabawka-latarka dla dzieci. Oczywiście zareklamowałem przesyłkę w ramach inpostu i odesłałem do nadawcy-oszusta. Otworzyłem z nim dyskusję choć wiadomo że nie odpisze. W swoich ofertach ma jeszcze ogrom innych sprzętów i pewnie okrada ludzi na wielkie pieniądze. Jak mogę poprosić allegro o interwencję ?[edytowano]

IMG_6170.jpgIMG_6171.jpg

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rzymianin007 Cześć. 🙂 Widzę, że rozpocząłeś dyskusję ze sprzedającym. Poczekaj na jego odpowiedź, być może doszło do zwykłej pomyłki (po stronie sprzedającego lub przewoźnika). Z pewnością wszystko się wyjaśni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odpisze nie wysłał co należy? skąd podejrzenie że doszło do pomyłki?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@rzymianin007 w tym momencie jedyne co zrobiłeś to pomówiłeś sprzedawcę publicznie używając słów oszust i złodziej co karalne jest z kk art 212 jeżeli ten sprzedawca dowie się o tym a nigdy nie miał wyroku sądu za te przestepstwa to odszkodowanie cię zaboli @ko_alka pomyłka czy nie na forum pomowień rzucać nie wolno więc ocenzuruj wątek

oznacz moderatorów