anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parametr "Miejsce wysyłki" w końcu dostępny w filtrach wyszukiwania <3

MAMY ROZWIĄZANIE!
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Nie wiem, kiedy zostało to wprowadzone, ale dziś zobaczyłem w filtrach wyszukiwania, nowy parametr - "Miejsce wysyłki":

miejsceeee.png

Wcześniej go nie widziałem, więc bardzo się ucieszyłem i dlatego chciałem ogromnie podziękować zespołowi Allegro za to, że wbrew pozorom, kupujący dostają czasem jakieś usprawnienia. Dziękuję!

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Mam nadzieję, że zalewające Allegro aukcje sprzedawców z Chin, nie będą już zaśmiecać wyników wyszukiwań.

Mam również nadzieję, że sprzedawcy z Chin nie będą mogli w żadem sposób oszukać tego parametru.

I nie śmiecie się ze mnie zbyt głośno, jeśli ten parametr jest na Allegro już od jakiegoś czasu, a ja dopiero dzisiaj się zorientowałem 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Barzy_TPI ten filtr jest dostępny dokładnie od 19.02 i informowałam o tym m.in. w Waszym postulacie o jego dodaniu w Zgłoś swój pomysł.  Fajnie, że Ci się podoba i życzymy dobrego korzystania! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Przydałby się jeszcze filtr zwrot do... gdyż to, że wysyłka jest z Polski nie oznacza, że zwrot też 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell dokładnie od dzisiaj sprawdzamy, czy w ofertach Smartowych adres zwrotu, który dodał sprzedający znajduje się na terenie Polski. Jeśli sprzedający nie uzupełni polskiego adresu zwrotu, utraci oznaczenie Smart w swoich ofertach.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@_HolaOla_Bardzo dobra wiadomość 😁 Na allegro coraz ciężej o takie 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell ale jak widzisz, jednak się zdarzają 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_   " sprawdzamy, czy w ofertach Smartowych adres zwrotu, który dodał sprzedający znajduje się na terenie Polski. Jeśli sprzedający nie uzupełni polskiego adresu zwrotu, utraci oznaczenie Smart w swoich ofertach."

Nie taki był postulat. Wypowiadasz się nie na temat tylko obok tematu. Poruszono kwestię, że bardzo potrzebny jest filtr "zwrot do" niezależnie od tego czy oferta jest smart czy nie jest.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Niby jest ale bez większej różnicy. Co się zmieni kategorię czy spróbuje inaczej wyszukać to trzeba tego szukać od nowa. To powinno być w stałych opcjach konta. A nie żeby przy każdym wyszukaniu trzeba było od nowa do tego przewijać...

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Lepszy rydz, niż nic 😉 W niektórych kategoriach różnica jest teraz ogromna.

oznacz moderatorów