anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze za zwrot

czarna0010
#7 Wielbiciel#

Witam,

ponad miesiąc temu zakupiłam kilka przedmiotów i zapłaciłam przez allegro pay. Część z nich zwróciłam i widzę, że zwroty zostały odebrane ale nie otrzymałam żadnych pieniędzy za zwrócone rzeczy. Czy ktoś może mi pomóc i sprawdzic gdzie poszły pieniądze? Na allegro pay nie wróciły, ponieważ wciąż muszę zapłacić.

chodzi o te 3 rzeczy:

12689400125

12822123633

9915820022

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Tak powinny wrócić do Allegro Pay ale to część zakupionego towaru  a wić raty zostały(powinny ) pomniejszone ale nie znikają, jeżeli nie widzisz jednak zwrotu to otwórz dyskusję: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

czarna0010
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ @LEW433 

Sprzedawcy twierdzą, że odesłali pieniądze, tylko, że ja ich nie dostałam.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czarna0010 Jeśli chodzi o przedmioty z ofert nr 12689400125 i 9915820022, sprzedający zlecili zwroty poprawnie i powinnaś widzieć te środki ponownie na Allegro Pay. W przypadku ostatniej oferty, sprzedający zlecił zwrot, ale ta płatność nie zakończyła się poprawnie i pieniądze nie zostały zwrócone. Skontaktuj się z nim, żeby wyjaśnić tę sprawę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

czarna0010
#7 Wielbiciel#

Niestety ale nie otrzymałam pieniędzy na allegro pay - sama zapłaciłam za wszystko.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

czarna0010
#7 Wielbiciel#

Wysłałam już wiadomości do każdego ze sprzedawców. 2/3 odpisało, że odesłalo pieniądze miesiąc temu. Rozumiem, że pozostaje mi teraz czekać ? 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czarna0010 Jeśli nie widzisz tych środków na Allegro Pay, napisz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów