anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Placenie z gory za wysylke

Client:102365009
#1 Nowicjusz#

Witam mam zamiar kupić Karte graficzna RTX umowilem sie z gosciem na wyslanie paczki (ja chcialem za pobraniem on natomiast oplacona z gory paczka) czy w takim sposobie moge przy kurierze otworzyc paczke jesli zawartosc nei bedzie sie zgadzac (lub w pozniejszym czasie okaze sie ze nie jest to rtx danej generacji) czy allegro pomoc zwroci mi pieniadze??

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

firmakrzak
#10 Popularyzator#

Jeśli ogłoszenie znalazłeś na Facebooku to uważaj, bo gość Ci może przesłać lewy link do podrobionej strony allegro lokalnie i kasa przepadnie.

Paczkę można otworzyć przy kurierze po jej odebraniu. 

Czy allegro zwróci pieniądze? Różnie bywa, z tego co zauważyłem czytając to forum to w przypadku zakupów od osób prywatnych na allegro lokalnie mniej chętnie przyznają rekompensatę niż w przypadku zakupów od firm, ale to może być tylko moje spostrzeżenie.. 

Jeśli cena jest super okazyjna to najlepiej dać sobie spokój, bo na 99% to będzie oszustwo.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie bardzo rozumiem co za różnica jaka wysyłka? To jakiś mit z  tymi pobraniówkami.  Pobraniówki też nie wolno przed opłaceniem otworzyć i sprawdzić. Dokładnie tak samo może tam włożyć kamień. Dlatego ważniejsze jest żeby to szło przez płatności serwisu, bo wtedy chociaż szansa na odzyskanie jakaś jest...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz otworzyć jeżeli jest taka opcja "opłacona", sama przesyłka z pobraniem nie ma opcji otworzenia przed zapłaceniem.

oznacz moderatorów