anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Platnosc z Wielkiej Brytanii

MAMY ROZWIĄZANIE!
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#

Czesc

 

Kupilem pewien produkt i chcialbym go oplacic, lecz niestety mam problem poniewaz mieszkam w UK i dysponuje tutejsza karta Visa. Mam rowniez konto bankowe w Polsce i moglbym wyslac tam pieniadze lecz niestety pieniedze zaksiegowalyby sie dopiero w poniedzialek. Czy jest jakas alternatywa dla mnie? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Visa powinna działać normalnie, bez względu gdzie została wydana. Podaj numer zamówienia a ja w międzyczasie przywołam moderatorki, one zawsze pomogą 🙂  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  HELP! 😉

oznacz moderatorów
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#

Niestety mam do wyboru tylko blik i przelew krajowy mimo ze dodalem karte. juz szukam nr 😉

oznacz moderatorów
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#

dhajczuk3_0-1680381205422.png


niestety takie cos, nie moge tez zmienic kraju bo nie ma w niej wielkiej brytanii

oznacz moderatorów
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#
Oferta: f166dc07-74aa-4322-b44b-60ad899cc604

to chyba nr zamowienia
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#

wyslalem ticket doslownie 5 minut temu 😉 dzieki

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Płatność kartą nie powinni być problemu. Może być trochę drożej bo konieczne będzie przewalutowanie.

oznacz moderatorów
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#

niestety chyba za konto w grze nie moge zaplacic karta.. wyslalem screen i nie mam takiej mozliwosci. karta juz zostala dodana i przyjeta

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dhajczuk3 w tej kategorii nie można płacić kartą na Allegro Lokalnie, dlatego pojawiają się tylko te dwie metody płatności. Przykro mi, ale nie będzie innej możliwości opłacenia tego zamówienia (tylko BLIK albo przelew). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#

spoko, juz sobie poradzilem za posrednictwem mojego znajomego w pl 🙂 dzieki i pozdrawiam!

oznacz moderatorów
dhajczuk3
#7 Wielbiciel#

aczkolwiek znajomy wyslal mi kod blik, zatwierdzil itd, platnosc jest "zakonczona", a sprzedajacy uwaza ze dalej nie dostal pieniedzy na konto. co moze byc przyczyna? przelew zostal dokonany dzisiaj kolo 12:00 @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dhajczuk3 sprawdziłam to (zamówienie na Lokalnie w ofercie nr f166dc07-74aa-4322-b44b-60ad899cc604)  i płatność zaksięgowała się poprawnie, sprzedający miał ją w tej zakładce i zgodnie z jego ustawieniami kwota została dzisiaj zlecona do wypłaty, która zaksięguje się na jego koncie najpóźniej do jutra do końca dnia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów