anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta cofnęła przesyłkę. Nie otrzymałam żadnej informacji o przesyłce, nie wiedziałam że jest na po

mimio-2008
#1 Nowicjusz#
  • Poczta cofnęła przesyłkę. Nie otrzymałam żadnej informacji o przesyłce, nie wiedziałam że jest do odbioru. Ewidentnie listonosz nie dostarczył awizo, bo codziennie sprawdzam skrzynkę. Sprzedający żąda dodatkowy opłat za przesłanie. Nie jestem winna tego, że ja odesłano. Co dalej?
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup od firmy czy prywatnego sprzedającego?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mimio-2008 wszystkie informacje o przesyłce masz tu - https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione w  szczegółach dostawy , takie udogodnienie Wam Drodzy Klienci allegro wprowadziło i w dalszym ciągu twierdzicie ,że nic nie wiecie o przesyłce 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mimio-2008 paczka czy list ? Zakup na allegro czy Allegro lokalnie ? przesyłka allegro ?

Poczta jak jest podany mail wysyła Awizo na maila, po drugie jak sprzedawca wpisuje numer allegro wysyła maila, poczta wysyła maila że nadane, wystarczy się czasem zainteresować zamówieniem 😄

Co dalej?

Opłacić powrót paczki i ponową wysyłkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie otrzymałeś tylko przegapiłeś ,a dodatkowo sprzedawca musi wprowadzać numer nadania by każdy klient mógł śledzić przesyłkę i wiedzieć kiedy jest do odebrania . Teraz powinieneś pokryć koszt zwrotu i opłacić ponownie koszt nadania.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mimio-2008 Poczta wysyła powiadomienie mailowe + sms-a > albo przegapiłaś, albo tylko tak twierdzisz. Z Allegro też przychodzi mail z numerem przesyłki > potem wystarczy wejś na stronę monitoringu poczty i tam dzień wcześniej na końcu śledzenia widnieje formułka "przekazano do doręczenia" > wtedy wiadomo, że następnego dnia będzie przesyłka

Czy to takie trudne przypilnować zamówionej przesyłki > a nawet jak nie było info to nie zastanowiło Cię to, że nie ma przesyłki w wyznaczonym terminie (jak zamawiałaś to był podany orientacyjny czas dostarczenia > paczka leży na poczcie i czeka na odebranie min 7 dni > jak chcesz otrzymać paczkę to powinnaś drugi raz opłacić > a jak nie to sprzedający może potrącić ze zwracanej kwoty koszt przesyłki zwrotnej.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Dokladnie

godzine po zakupie potrafią pytać gdzie ich paczka i koedy dojdzie ale jak jest to wskazane to nikt tego nie uzywa 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Monika__L Ja po zamówieniu przez pocztę dostaję sms-a w momencie nadania paczki + drugiego rano "dzisiaj dostarczymy twoją paczkę nr.1111111111 > do tego 2 maile > w momencie wysyłki i w dniu odbioru

Jest to po prostu wykręcenie "kota ogonem", żeby nie płacić za własną "sklerozę"

oznacz moderatorów