anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzany link, czy to Allegro Lokalnie?

Client:106930527
#2 Obserwator#

https://allegro.lokalniepay.pl/oferta/170171222047685085611023803403424440952  
czy ten link do oferty jest bezpieczny?

Dostałem od pana z Facebooka, aczkolwiek porównałem inne linki z ofert z allegro lokalnie, i różnią się.

Nie jestem pewny czy jest bezpieczny zakup.

oznacz moderatorów
463 ODPOWIEDZI 463

796801
#7 Wielbiciel#

Zostałem oszukany,Kupiłem rzecz na Allegro Lokalne po przez (Kup Teraz) zostało to zapłacone lecz nie przychodziło postanowiłem napisać do sprzedającego i przestał się odzywać.Nie odpowiada mi od dwóch tygodni paczki nie ma.Probowalem to zrobić w Allegro Protect lecz tam nie było go w wybranych, nie wiem co mam zrobić,i proszę o pomoc,jeśli chcieli byście zdjęcia rozmowy ,nie ma sprawy,chciałbym po prostu dostać zwrot pieniędzy za to bo zaufałem temu że zwracacie w razie potrzeby. Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a otwierałeś dyskusję?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@796801 Czy możesz mi podać numer tego zamówienia lub oferty?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

796801
#7 Wielbiciel#

Mogę wysłać tylko linka który mi wysłała ale tam już nic nie ma a jeśli chcesz mogę ci podać od kogo to kupiłem 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@796801 Sam znalazłeś ofertę na allegro czy może było to ogłoszenie na marketplace FB lub **piiip** a potem ktoś przysłał Ci link do "aukcji allegro"?

oznacz moderatorów

796801
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak było na FB dlatego napisałem pisaliśmy na Mess dała mi linka i kliklem kup i pieniądze poszły a mi nic nie przyszło osoba od której to kupiłem też przestała się odzywać (Katarzyna)

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@796801 @W takim razie - niestety - zostałeś oszukany. To nie był link do allegro tylko do fałszywej strony imitującej serwis allegro. 
Możesz się zgłosić na policję ale na odzyskanie pieniędzy się nie nastawiaj. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@796801 daj najpierw link do oferty zakupu

oznacz moderatorów

796801
#7 Wielbiciel#

https://allegrolokalnie.oferta-sprzedazy2141.pl/oferta/PS5-PLAYSTATION-5---JAK-NOWE/QCP7V7-GK7NK5 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@796801 zgłoś na policji art 286kk oszustwo kasy niestety ale już nie zobaczysz 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@796801 To nie strona Allegro, to nie link do oferty z Allegro, ktoś Cię oszukał.

oznacz moderatorów

Client:118986343
#8 Zapaleniec#

Damian [edycja] nawet nie raczył odpisać na maila lub zadzwonić.trooche słabo za 99 zł.tyle syfu,słabo

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:118986343
#8 Zapaleniec#

Tak na pewno kasa poszła na konto Damian [edycja] .buty za 99zł + koszt przesyłki,nawet żadnej informacji zwrotnej słabo

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma znaczenia gdzie poszła, znaczenie ma czy masz zakup tam gdzie Ci wskazałem, Mi to wygląda na oszustwo. ale.....

oznacz moderatorów

Client:118986343
#8 Zapaleniec#

Niestety nigdzie tych zakupów nie ma . Allegro zakupy są,a Allegro lokalne nie ma.Uwazajcie na Damian Zgierz!!!!!!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To zostałeś oszukany, często teraz czytamy takie rzeczy.☹️

oznacz moderatorów

Client:118986343
#8 Zapaleniec#

Pozdrawiam i uważajmy na oszustów.

oznacz moderatorów

Lstach
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłem opony przez kup teraz w czwartek. Pani u której kupiłem nie odzywa się co do czasu wysyłki opon. Dodam że opony nowe znalazłem na marketplace w atrakcyjnej cenie. Gdzie te same opony z tymi samymi zdjęciami były wystawione na portalu **piiip** w normalnej cenie u sprzedawcy o innym imieniu i innej lokalizacji.Co mogę z tym zrobić?? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Lstach Niestety nie zakupiłeś żadnych opon tylko zostałeś oszukany.
Link który otrzymałeś nie prowadził do allegro tylko do fałszywej strony imitującej serwis allegro.

Możesz się zgłosić na policję ale na odzyskanie pieniędzy się niestety nie nastawiaj 😕

oznacz moderatorów