anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomocy w zakupach xD

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Za tępa jestem na te Wasze katalogi. Musze prezent kupić koleżance córki. Chciałam kupić to co sprawdzone i ku-ż-wa znowu znaleźć nie mogę.... Szukam pisaków 2 stronnych: z jednej strony pisak, z drugiej cienkopis, zapakowane w metalowe pudełko. Po wpisaniu nazwy firmy widzę tylko kredki i papiery, po wpisaniu firmy + pisaki jak dobrze pamiętam były tylko bloki i tak dalej, nijak wyszukać nie można. A było tego zawsze od groma. Kto podpowie co wpisać żeby to znaleźć?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Kredki ołówkowe Craft Sensations

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ja wpisuje w wyszukiwarkę Google i x tamtąd wchodzę w propozycje, nie koniecznie Allegro, inni też są.

Ale na Allegro tu masz

https://allegro.pl/oferta/kredki-craft-sensations-80-elementow-nowe-13163863974

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No to są kredki. Ja szukam pisaków z tej samej firmy. Dałam te kredki, żeby było wiadomo o co chodzi. Są dokładnie opisane w tekście. Na święta jeszcze kilka stron tego było, także wiem ze powinny być. Młoda bardzo lubi rysować, a te są świetne dlatego chcę te. I zależy mi na czasie, bo urodziny w sobotę. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@AnnaG-Antyki 

A nie wystarczy wyłączyć na listingu "rozłącz te same produkty"?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Zawsze trzymam rozłączone.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@AnnaG-Antyki 

OK. To może spróbuj jeszcze "szukając w opisie". Wiem że nie do końca temat tego dotyczy 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaG-Antyki również nie udało mi się znaleźć dokładnie czego szukać, więc obawiam się, że po prostu nie mamy tego produktu na Allegro 😞
Tutaj markery dwustronne tej firmy, ale nie w metalowym pudełku, tutaj inne marki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów