anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pompa paliwa wysłana na gwarancję która została uznana ale nie otrzymałem zwrotu pieniędzy bo firma

jacek75_ca
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

wymieniła na nową?

oznacz moderatorów

jacek75_ca
#7 Wielbiciel#

Nie wymienili w formularzu wpisałem zwrot kasy ale firma nie zwróciła bo przechodzi jakąś restrukturyzację itp a minęło 180 dni od zakupu i niemoge złożyć wniosku pok

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak uznana to nie koniecznie zwrot środków, może być naprawa albo...opisz coś więcej. Możesz otworzyć dyskusję jak nie zwrócili CI środków.

oznacz moderatorów

jacek75_ca
#7 Wielbiciel#

We wniosku gwarancyjnym miał byc zwrot kasy ale firma nie wysyła bo przechodzi restrukturyzację nic nie sprzedaje na allegro kazali mi złożyć wniosek pok ale od zakupu minęło już ponad 180 dni i niemoge go złożyć i ani pieniędzy ani pompy 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jacek75_ca Napisz proszę do nas w tej sprawie przez ten formularz zgłoszeniowy. Nasi pracownicy zweryfikują ten zakup i być może znajdziemy rozwiązanie tej sytuacji dla Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie masz pompy ani kasy! A kontakt z firmą jest jakiś? możesz także wyjaśnić sprawę tu i jak nie będzie kontaktu ze sprzedającym także zaproponują wniosek do POK: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów