anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne wystawienie aukcji z tym samym produktem

Client:96156354
#7 Wielbiciel#

Witam wygrałam aukcje, na aukcji sprzedawało się futro naturalne, futro zostało wysłane wczoraj, paczka jest w drodze z ciekawości innych produktów sprzedawcy weszłam na jego profil i ujrzałam ze futro które wygrałam na licytacji i które rzekomo zostało wysłane wczoraj do mnie na paczkomat widnieje na nowej licytacji, porównalam zdjęcia i jestem pewna ze jest to ten sam produkt. O co chodzi? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:96156354
#7 Wielbiciel#

@ko_alka prosze czy mogę prosić o pomoc moderatora? Produkt został opłacony, wysłany. Paczka powinna być już jutro, albo po jutrze 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Automat potrafi wznowić ofertę sam jak sprzedawca lokalnie nie kojarzy tematu może o tym nie wiedzieć tematow w rodzaju rok temu sprzedalem towar a tu ostatnio sprzedal się znowu jest sporo

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Najlepiej zapytaj sprzedawcę być może nie jest świadomy że mu się aukcja wznowiła ...a może ma drugie futro. Jak nie masz pewności czy zakupione futro będzie w paczce wysłanej do ciebie to dokładnie nagraj sobie proces otwierania paczki po odbiorze ,będziesz mieć dowód do reklamacji.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:96156354 Cześć. Sprzedający mógł dysponować dwoma podobnymi futrami. Nie widzę powodu, aby podejmować jakiekolwiek działania przed sprawdzeniem zawartości w paczce. Odbierz swoje zamówienie i jeśli produkt będzie niezgodny z opisem, złóż reklamację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Może ma hodowle zwierząt futerkowych i produkuje na bieżąco 😂

oznacz moderatorów