anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ppłatność kartą sodexo z mniejszą kwotą

MAMY ROZWIĄZANIE!
nowisek
#7 Wielbiciel#

Przykładowo mam zakup za 900zł. Mam 2 karty sodexo, jedną z 350zł druga z 200zł resztę dopłaciłbym kartą debetową. W sklepie stacjonarnym dałoby radę. Jest jakiś sposób ogarnąć  to na allegro?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Tak kupony można łączyć.Po dodaniu produktów do koszyka wybierz Dostawa i płatność. W dolnej części witryny znajdź sekcję Masz kod lub kartę podarunkową i następnie kliknij Dodaj. Wpisz kod bonu Allegro i kliknij Dodaj. Podsumowanie zostanie pomniejszone o wartość vouchera

oznacz moderatorów
nowisek
#7 Wielbiciel#

Tylko to są karty przedpłacone, tak samo się je dodaje?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli masz wirtualną kartę Sodexo, to możesz nią płacić tak jak każdą inną kartą płatniczą. 

 

 

 

oznacz moderatorów
nowisek
#7 Wielbiciel#

Reasumując chciałbym zrobić 3 płatności za 1 zakup.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli masz wirtualną kartę Sodexo, to możesz nią płacić tak jak każdą inną kartą płatniczą. 

LEW433_0-1692216734397.png

 

Wybierz płatność kartą, a następnie wpisz wszystkie niezbędne dane (imię i nazwisko, numer karty, numer CVV). Jeżeli z kodami to podczas płatności dodajesz kolejne, jak pisałem wcześniej.

oznacz moderatorów
nowisek
#7 Wielbiciel#

Zaznaczyłem jako rozwiązane ale rozwiązane nie jest. Nie można oznaczyć ile chce się zapłacić 1 kartą i płatność jest nieudana. Tak jak pisałem 1 zakup 2 karty.

oznacz moderatorów
kapcun
#7 Wielbiciel#

Witam, @nowisek udało się w końcu "Reasumując chciałbym zrobić 3 płatności za 1 zakup."?

Mam identyczny problem 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kapcun kartą Sodexo można zapłacić jak kartą płatnicza, więc nie można rozbić płatności na kilka mniejszych ani połączyć metod płatności na formularzu płatności i dostawy.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów