anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prośba o zrozumienie statusu przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
oczekp
#7 Wielbiciel#

Prośba, pewnie głównie @Allegro_One o interpretację statusu paczki o numerze: ALE000047BA1D8B

Obecny jej status pokazuje "W doręczeniu", natomiast z pełnej historii przesyłki "Przesyłka została wydana do doręczenia"

Następny etap to przesyłka odebrana, stąd moje pytanie, kiedy powinienem otrzymać SMS-a z kodem odbioru z paczkomatu?

Podczas zakupu przewidywany czas dostawy był na dzisiaj, spodziewałem się przesyłki dzisiaj, natomiast jak widzę nadal jej nie ma.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam,
Paweł

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Allegro_One
Ekspert Allegro

@oczekp otrzymasz powiadomienie w aplikacji Allegro i kod będzie dostępny, gdy przesyłka zostanie umieszczona w automacie paczkowym. 

oznacz moderatorów
oczekp
#7 Wielbiciel#

@Allegro_Onewielkie dzięki za szybką odpowiedź. Czyli rozumiem, że status w doręczeniu oznacza doręczanie przez kuriera do paczkomatu. Czy istnieje możliwość sprawdzenia na kiedy planowana jest dostawa paczki? Nie ukrywam, że wybrałem tę formę dostawy wyłącznie ze względu na fakt, że miała być dostarczona wczoraj.

oznacz moderatorów
oczekp
#7 Wielbiciel#

Aktualizacja: właśnie otrzymałem wiadomość. Nie wiem jak dalece to przypadek, a na ile robota @Allegro_One  - jak coś to wielkie dzięki:)

Dla zainteresowanych — status "w doręczeniu" oznacza doręczanie przez kuriera do punktu odbioru. W momencie umieszczenia przesyłki pojawia się kod odbioru oraz dostaję się wiadomość sms/w aplikacji. Znika infografika ze statusem przesyłki, natomiast w pełnej historii przesyłki pojawia się status: "Przesyłka oczekuje na odbiór".

 

Pozdrawiam,
Paweł

oznacz moderatorów