anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dostawą do Allegro One Box

Misiaa_69
#7 Wielbiciel#
  • Dnia 25 marca zamówiłam paczkę nr. A000IU3I95 z przesyłką od Allegro One Box, 26 marca przesyłka została odebrana przez kuriera i po kilku godzinach przyjęta w sortowni, od dnia 27 marca przesyłka jest przyjęta w oddziale doręczenia i nic się z nią dalej nie dzieje. 
    Z tego co widziałam dużo osób ma lub miało z tym problem i nie wiem czy Allegro w jakikolwiek sposób pomaga w takiej sytuacji. 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Misiaa_69
#7 Wielbiciel#

Dnia 25 marca zamówiłam paczkę z przesyłką od Allegro One Box, 26 marca przesyłka została odebrana przez kuriera i po kilku godzinach przyjęta w sortowni, od dnia 27 marca przesyłka jest przyjęta w oddziale doręczenia i nic się z nią dalej nie dzieje. 
Z tego co widziałam dużo osób ma lub miało z tym problem i nie wiem czy Allegro w jakikolwiek sposób pomaga w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Misiaa_69 Cześć. Obecnie obserwujemy opóźnienia u przewoźnika Allegro One Kurier, dlatego proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Robimy wszystko, żeby Twoja paczka A000IU3I95 dotarła do Ciebie jak najszybciej. Bardzo przepraszamy za utrudnienia

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka nuuuu... ta również elegancka 😂

oznacz moderatorów