anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z działaniem allegro.pl Ta witryna jest nieosiągalna

michalzab17
#7 Wielbiciel#

Witam. 

Mam problem z działaniem strony allegro. Wyświetla się komunikat "ta witryna jest nieosiągalna". po usunięciu ciasteczek allegro działa przez chwilę (3-4 odświeżenia strony) następnie problem powraca i tak w kółko. Zrzut ekranu 2024-02-06 131659.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@michalzab17 czy problem dotyczy tylko tego linka z adresem czy https://allegro.pl/ również nie działa? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

michalzab17
#7 Wielbiciel#

Probem dotyczy ogolnie działania witryny allegro. również linka który Pani wysłała. Objawia się to tak że mogę kożystać z allegro przez kilka minut po czym strona przestaje się ładować i wyświetlany jest komunikat jak powyżej. Dodam że sprawdzałem na 3 komputerach i występuje ten sam problem kiedy korzystam z hotspotu ze smartfona (również sprawdzałem z kilkoma smartfonami). Gdy połączę się z routerem stacjonarnym allegro działa normlanie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michalzab17 Nie mamy innych podobnych zgłoszeń. Jeśli problem występuje wyłącznie podczas korzystania z hotspota, być może łącze jest zbyt wolne lub np. brakuje zasięgu. Nie wygląda to problem z naszą witryną, tylko z Twoim łączem internetowym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

michalzab17
#7 Wielbiciel#

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/ta-witryna-jest-nieosi%C4%85galna/td-p/68... tutaj jest podobne zgloszenie które wygląda na nierozwiązane. 

Wygląda to na problem z Waszą witryną. Wszystkie inne strony działają szybko, płynnie i bez zarzutu, tylko z allegro jest problem. I przypomnę że próbowałem na 3 komputerach z czego 2 win10 a jeden win7, do tego 3 hotspoty w różnych sieciach z bardzo dobrym zasięgiem. Problem występuje od około 2 miesięcy, wcześniej bardzo często kożystałem z allegro za pośrednictwem hotspotów i wszystko było dobrze. Proszę o pomoc z tym problemem. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@michalzab17 W takim razie prześlij nam na spolecznosc@allegro.pl nagranie problemu (z widocznym adresem URL, datą, godziną oraz włączoną konsolą przeglądarki.

Konsolę włączysz korzystając ze skrótu:
Ctrl + shift + j (chrome), 
Ctrl + shift + k (Firefox). 
Istotna jest zakładka konsola oraz sieć w narzędziu (console, network). 

W wiadomości załącz też link do tego wątku, kiedy otrzymam odpowiedź od działu technicznego, to wrócę do tutaj z informacjami

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów