anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z formą płatności Google Pay

barryss
#7 Wielbiciel#

Od około 4 miesięcy mam problem z wykorzystaniem formy płatności Google Pay podczas zakupów w aplikacji.

Do tej pory pojawiał się komunikat o nieoczekiwanym problemie, podczas próby płatności w dniu dzisiejszym pojawił się kod błędu OR_BIBED_08.

Inne metody działają poprawnie.

Czy ktoś napotkał może podobny problem?

Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barryss czy kontaktowałeś się w tej sprawie z supportem Google

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

barryss
#7 Wielbiciel#

Problem występuje tylko w aplikacji Allegro. Z tego powodu na tą chwilę nie kontaktowałem się z wsparciem po stronie Google.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@barryss a czy Google Pay działa, gdy korzystasz z przeglądarki i strony Allegro? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

barryss
#7 Wielbiciel#

Przyznam, że nie miałem okazji sprawdzić. Praktycznie wszystkie zakupy realizuje z poziomu aplikacji. Ze względu na szybkość realizacji płatności z wykorzystaniem Google Pay właśnie zazwyczaj tą metodą starałem się płacić.

Spróbuję kontrolnie przy najbliższym planowanym zakupie skorzystać na komputerze. Niestety nie wiem kiedy to nastąpi.

oznacz moderatorów

.waldo.
#1 Nowicjusz#

u mnie zauważyłem jakieś 2 miesiące temu:

1. przestało działać mi google pay w 2 aplikacjach w telefonie: allegro i mcdonalds [OR_BIBED_08]

2. jak wybiore metodę google pay w kompie przez www na allegro to wszystko działa.

3. jak wybiore w apce allegro metodę płatności karta, z ta sama karta co w portfelu google tez wszystko działa.

4. płatności NFC telefonem przez google pay działają.

5. napisałem dziś do google. Kazali wyczyścić pamięć podręczną usług play i portfela, sprawdzić aktualizacje, reset i spróbować - nie pomogło... czekam na nast wytyczne

 

oznacz moderatorów