anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością przez PayU - przelew tradycyjny

jancys
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu od kilku sprzedających , za towary zapłaciłem przelewem tradycyjnym przez PayU , druczek przelewu został wygenerowany i wydrukowany ze strony allegro . Płatności dokonałem 20.04.2022 i jak do tej pory  (26.04) Płatność jest w Toku ..? zaczynam się niecierpliwić  bo kilkanaście razy wysyłałem z tego samego punku przelewy i docierały w granicach 8 do 36 godzin (zależnie od godziny wysłania) . Co ciekawe dzisiaj dokonałem zakupu towaru , przelew wysłałem około godziny 13-tej  (również tradycyjny przez PayU z okienka kasowego) i wpłata zaksięgowała się  wieczorem o godzinie 20:47 . Pytałem przy okazji o ten wcześniejszy przelew i pracownica potwierdziła że co do danych to nie było żadnej pomyłki i wszystko powinno być o.k. Trochę mnie już zaczyna sytuacja stresować  niestety ... jak również sprzedających od których wylicytowałem towar . Proszę o wskazówki ..

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AlePiesio
#13 Ambasador#

Codziennie ktoś zakłada tutaj taki sam temat, musiał być błąd w ciągu znaków i dlatego przelew nie dojdzie. Że też ludzie dalej płacą czymś takim a później same problemy tylko. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@jancys takie przelewy potrafią transferować się do 5 dni roboczych.

oznacz moderatorów